Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez tényleg csak engem zavar?

Ez tényleg csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Biztos ti is találkozatok már az Alaszkás trollal, "Mr. Medvespray" - el. Azt vettem észre hogyha valaki kiír egy utazással kapcsolatos nehezen hihető dolgot, akkor mindenki elkezd kommentelni, hogy "Ez visszatért Alaszkából" meg "Vigyél magaddal medvesprayt". Csak engem zavar, hogy az emberek szarrá szidják a trollkérdezőket, miközben 10/9 ember közülük elpoénkodja a választ? Értem én hogy értelmetlen kérdésre értelmetlen válasz, de... Hagyjuk a másikat hülyülni. Ha az ettől boldog...
márc. 4. 06:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez az akció-reakció elve. Valaki kérdez egy hülyét, erre kínjukban válaszolnak valami hülyeséget. Tipikus amikor olyat kérdeznek, amit kb negyed másodperc alatt ki lehet keresni vagy teljes baromság.
márc. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindig azokat medvesprayzik le, akik ugyanolyan troll, provokalo, melyen fogyatekos kerdest irnak ki. Nem poenos, nem kerdes, egy maganyos beteg rossz helyen keres emberi kozelseget.
ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!