Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Újabban mi ez a 8-17h ig...

Újabban mi ez a 8-17h ig tartó munkaidó 8h helyett? Nem felháborító, hogy 45h munkahét lett?

Figyelt kérdés
Én 10 perc alatt megeszem az ebédem és megyek vissza dolgozni. Mert mégis mit csinálnék? Ha 50 percet ülök a tányérom felett, az még rosszabb.
márc. 4. 06:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen😄😄
márc. 4. 07:22
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
2 muszakosnal voltam olyan helyen ahol 30 , masik helyen 10 percet kellett ledolgozni
márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem, ha senki soha semmire nem mond nemet, mi a terv?

Mitől remélitek a változást a munka világában?

márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is 1 órás ebédidő van, de home office. Én sem szeretem, de ennek a lényege, hogy minél jobban elnyújtsák a munkaidőd, hogy még a last-last minute dolgok is beleférjenek a munkaidődbe, amikor a gyökér kliensnek 5-kor jut eszébe valami (mi 9-18 dolgozunk).


Alapvetően én azt szoktam csinálni, hogy azt az 1 órás szünetet teljes egészében arra használom (home office), hogy ebéd, elpakolás itthon, közeli bolt, stb, illetve természetesen a munkaidőben is intézek saját dolgokat, hisz senki nem robot, hogy megállás nélkül dolgozzon. Ha az embernek van lehetősége, hogy otthonról dolgozzon, intézzen el mindent munkaidő+1 órás ebédszünetben, és a munkaidő percének lejártakor már semmi házi munka, teendő ne maradjon.

márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem 10 perc alatt kajálnál meg, hanem kihasználnád azt az időt? Nem kell beszélgetned másokkal, csak felteszel egy fejhallgatót és ejtőzöl, emésztesz, meditálsz. Vagy ügyeket intézel.
márc. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!