Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még itt olyan, rajtam...

Van még itt olyan, rajtam kívül aki sose volt McDonald'sban, Burger Kingben, meg hasonló híresebb gyorsétteremben?

Figyelt kérdés
A minap a kollégámmal ételekről dumáltunk, és nem volt kedve főzni, bejelentette, hogy hazafelé megáll a mekiben sajtburgerért. Én meg így hangosan gondolkodtam, hogy én még az életben nem ettem hamburgert, sőt sose voltam mekiben, de KFC-ben és Burger Kingben sem. A kollégám nagyon furcsán nézett rám, mintha ufó lennék. Tényleg ennyire szokatlan lenne ez? Én otthon készítem az ételeimet. Úgy évente egyszer, max 2x szoktam pizzát rendelni, ha nagyon lusta vagyok. Meg eleve nem nagyon vagyok húsimádó, nem szeretem a panírozott, zsíros, olajos ételeket, kiflit, kenyeret se nagyon szeretem, inkább eszek párolt zöldséget, vagy egy gyümölcssalátát. Ha nagyon nincs kedvem főzni megeszek egy doboz tejfölt hollandkakaóval meg gyümölcsdarabokkal tuningolva. Finom amúgy a mekis burger?
márc. 4. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

ez elég szokatlan, igen, de semmi baj nincs vele, sőt, jól teszed.

A mekis kaja mennyei, csak mérgező mint az állat. Nekem fáj a gyomrom tőle. És sok állatot kínszenvedve ölnek meg hozzá.

márc. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
1988-ban megettem egy hamburgert de folyt mindenhol azóta se.
márc. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
36 vagyok, kb 10-12 évesen voltam 1x talán 2x. Nincs vele semmi bajom csak nekem aránytalanul drága.
márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Én sem ettem még egyik helyen sem,sőt soha nem ettem semmilyen étteremben,kifőzdében stb..

Csak azt eszem meg amit én főzök,90%-ban az általam nevelt,termesztett alapanyagokból.

márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Szolovjov ***** válasza:
88%
McDonalds- ban kétszer voltam, Burger King-ben egyszer. Falun élve nem nehéz elkerülnöm az ilyen helyeket 🙂
márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%
Ez nagyon egyéni, kinek mi finom. Eléggé eteti magát, tele van addiktív ízfokozókkal. Kóstoltam már mindet, de valahogy nincs rá igényem. Nehéznek találom, nem érzem túl jól magam utána. Böfi van vagy fél napot utana...De nekem pl a te táplálkozási szokásaid is furák. Tejfölös kakaó😞
márc. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Trágya kaja,igénytelen embereknek.
márc. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor voltam mekiben. A Burger Kinghez két kézem kellene. KFC-ben nem emlékszem, hogy valaha lettem volna. Nem hiányzik egyáltalán. Semmi furcsa nincs benne, ha valaki nem jár ilyen helykre.
márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Fú, ilyenkor előmásznak a kövek alól azok az emberek, akik itt levetítik nekünk, hogy szerintük a párolt karfiol egy ízorgia, meg még a lisztet is ők őrölnék, ha ennének ilyen "mérget", mint a kenyér.
márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Seila ***** válasza:
11%

Egyszer sem voltam. Azt sem tudom hol a bejárat. :P

Zsíros étterembe csak zsíros emberek járnak.

márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!