Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még itt olyan, rajtam...

Van még itt olyan, rajtam kívül aki sose volt McDonald'sban, Burger Kingben, meg hasonló híresebb gyorsétteremben?

Figyelt kérdés
A minap a kollégámmal ételekről dumáltunk, és nem volt kedve főzni, bejelentette, hogy hazafelé megáll a mekiben sajtburgerért. Én meg így hangosan gondolkodtam, hogy én még az életben nem ettem hamburgert, sőt sose voltam mekiben, de KFC-ben és Burger Kingben sem. A kollégám nagyon furcsán nézett rám, mintha ufó lennék. Tényleg ennyire szokatlan lenne ez? Én otthon készítem az ételeimet. Úgy évente egyszer, max 2x szoktam pizzát rendelni, ha nagyon lusta vagyok. Meg eleve nem nagyon vagyok húsimádó, nem szeretem a panírozott, zsíros, olajos ételeket, kiflit, kenyeret se nagyon szeretem, inkább eszek párolt zöldséget, vagy egy gyümölcssalátát. Ha nagyon nincs kedvem főzni megeszek egy doboz tejfölt hollandkakaóval meg gyümölcsdarabokkal tuningolva. Finom amúgy a mekis burger?
márc. 4. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Le leszek pontozva, de én elég rendszeresen látogatom ezeket a helyeket.


Nem naponta, de mondjuk heti rendszerességgel 1-1 alkalommal és az égvilágon semmi bajom nincsen tőle.


Technikailag a "mérgező" is erős túlzás. Nyilván nem egy egészségkonyha, de önmagában senkinek semmi baja nem lesz tőle hacsak nem azon él az év 365 napján.

márc. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
43%

"Finom amúgy a mekis burger?"


Sosem értettem az ilyen kérdéseket. Miért nem ülsz be oszt kóstolod meg?

márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen, eléggé szokatlan dolog, de őszinten szólva, semmit nem vesztettél. A meki már 20 éve 💩, a KFC-ből is 1x rendeltem, de hatalmas csalódás volt. A többit már meg se merem próbálni.

Egy jó kis szaftos kézműves hambival jobban jársz. 🤤

márc. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%
Én írtam hogy nincs vele bajom, bár életemben 2x voltam. Tömném magamba ha lehetne, de nincs a közelembe meg ha lenne sem biztos hogy ott ennék mert azért a pénzért máshol nagyobb adagokat kapok.
márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
26%

Igen, eléggé szokatlan. A legtöbb embert vagy elviszik a szülei, mert egy gyereknek simán be lehet adni, hogy mi most azzal ünnepeljük az új öved karatéból, hogy "étteremben" eszünk (de közben nem igazi étterem, nem kell viselkedni a gyereknek, és olcsó is), vagy a barátai kamaszként, aztán ott vannak fiatal felnőttként az esték, mikor életmentő a sajtburger menü hajnal háromkor, amíg vársz az éjszakaira, mert részegen valami zsíros szart kívász, aztán ez megmarad felnőttként, hogy ha egyszerű, gyors megoldás kell, akkor ott van a meki.

Szerintem nem azért nézett ufónak a munkatársad, mert még nem ettél gyorskaját, hanem, mert ebből az egész hangosan gondolkodásból, meg a kérdésből is nekem az jön le, hogy te valami nagyon különleges kis gyöngyszemnek érzed magadat ezért. Nem kell ezt hangosan kimondani. Nyilván tudod, hogy szokatlan, hogy valaki nem eszik gyorsételt, mert nyilván azt is tudod, hogy a legtöbb ember szokott. Te pont nem. Ez a hangosan gondolkodás pont arra volt jó, hogy kifejezd, hogy meeeennyivel különlegesebb vagy, mint ő. És ezt ő is érezte. És ha ilyen történik, akkor az ember érez egyfajta szégyent, hogy most ez mire volt jó, miért van a másiknak szüksége ennyire a megerősítésre. Nekem legalább is így jött le.

márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
39%
Vicces, hogy le kell pontozni azt aki időnként szeret elmenni ilyen helyre... Ne legyetek már ekkora prolik.
márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Amúgy elég nagy a felhozatal mindegyikben, szóval lehet válogatni.


A mekit szeretem legkevésbé. Gyorsfagyasztott mű kaja, ha nem eszed meg 1 órán belül akkor már dobhatod a kukába mert atomjaira esik. Sokszor kimarad belőle a tartalom is. Amikor a sajtburgerből kimaradt még a sajt is az úgy azért na...


Viszont a McReggeli nem rossz, tojás, sonka. Semmivel nem egészségtelenebb mint otthon letolni egy rántottát kenyérrel.


Burger King ár-értékben sokkal jobb. Nagyobb adagok, sokkal jobb pontrendszer. Sokkal masszívabb a tartalma, van benne rendes saláta, rendes paradicsom, rendes hús. Régen volt Chicken Whopper, na azzal szerintem nem volt semmi baj.


KFC-ben elég vegyesek az élményeim. Alapvetően csirkehúsos-paníros alapjuk van, erre épül minden. A hús elég vegyes tud lenni, volt amikor teljesen jó volt, máskor meg annyira tömény és mócsingos, hogy kiköptem.


Mehet a lepontozás, én szeretem időnként ezeket, persze ha tehetem máshol kajálok mert én inkább pizzás, gyrosos vagyok.

márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!