Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érdekes dolog ez ugye? kicsit...

Érdekes dolog ez ugye? kicsit le állnak a közösségi oldalak azonnal pánikba esünk.

Figyelt kérdés
márc. 5. 21:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg nekem pl van olyan barátom, akit online ismertem meg, majdnem 10 éve napi szinten chatelünk Messengeren, de a nevén kívül max annyi infóm van róla, hogy tudom, hol dolgozik, de telefonszámcsere nyilván soha nem történt, mert minek manapság.

Szóval ha pl hirtelen örökre leállna a Messenger, írhatnék egy képeslapot a munkahelyére, hogy küldje már vissza postán a telefonszámát😂

márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én már megszoktam. Nem is tudom, hogy hány telefonom volt, hogy világvége van számukra, mert nem jó a facebook.
márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem pánikoltam be egyáltalán.
márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért estem pánikba, mert azt hittem, feltörték a fiókomat. Az ugyebár nem csak arról szól, hogy Gipsz Jakab helyett Dulcsínea lesz a neved a platformon, hanem esetleg arról, hogy nagyon kellemetlen üzeneteket küldözgetnek esetleg ki olyan embereknek, akiknek pont nem akarnád. Na én ezért pánikoltam be.
márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Annyira nincs életem, hogy nekem fel sem tűnt, hogy ilyesmik történtek, bár takarózhatok azzal is, hogy épp falujáratos buszon ültem, amikor ezek mentek végbe. Itt, és reddit-en jött szembe velem mindenhol, csak ezért tudtam róla hamar.


Ha esetleg elsőkézből tapasztaltam volna ezt meg, szerintem én is pánikoltam volna, de amiatt, mert azt hittem volna, hogy hackelés áldozata vagyok. Nincsenek gázos üzeneteim neten, de nem örültem volna, ha azok kikerültek volna bárhová is, ahogy annak sem, ha a nevemben ismerősök kaptak volna mindenféle vírusos linket, vagy valami hasonlót. Több ismerős, rokon élte már azt át, és volt, aki egész szerencsés volt, de olyan is akadt, akinek hónapokba telt, míg visszakapta a profilját, és még akkor sem tudta a nevét visszaírni az eredetire egy jó darabig. Néztem is nagyot, hogy hogyan lett Jerry nevű ismerősöm.

márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Pánik nem volt, csak rohadtul bosszantotta, mert munkához (is) használom. Sok platformon jelen vagyok vállalkozóként, de valamiért főleg a Facebookon találnak meg, és messengeren egyeztetek időpontokat, most is éppen egy ilyen egyeztetésben voltam benne, amikor lehalt az egész. Ez azért elég bosszantó tud lenni.
márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%
Igen, annyira ráfüggtek az emberek, hogy van aki még kérdéseket is ki tud írni a leállásról.
márc. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
65%

Nálam ment minden.

Amúgy pont le💩om. Ha valakit el akarok érni, felhívom.

márc. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!