Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szóljak be egy bunkó...

Hogyan szóljak be egy bunkó srácnak aki bejön de még köszönni se tud?

Figyelt kérdés

Én jelöltem be, én kerestem a társaságát, és valamelyik hétvégén elhivott meginni valamit, de nem lett semmi miatta a taliból. (Régi haver amúgy)

Múltkor egy buszon utaztunk, de vagy Nagyon nem ismert meg vagy annyira bunkó, hogy még köszönésre se méltatott.

De attól az ismerősei közt még megtart.

Valahogy be akarok szólni neki, valami frappáns flegma szöveget mondjatok, mert ki nem állhatom, ha hülyítenek.



márc. 11. 23:01
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnék be a helyedben, lehet tényleg fel sem ismert aztán csak rontanál ezzel helyzeten
márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Hát ha nem egy seggfej, adnék neki egy esélyt.. 😃😃 De nem akarok lyukat beszélni a hasadba. 😃 Te döntesz. Beszólni neki nincs sok értelme.
márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
12# De mondom, te döntesz...
márc. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként kérdező, az ilyen úgyis maga alatt vágja a fát..
márc. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Meg azt írod régi haver, akkor biztos nem akart szándékosan megbántani.. Lehet későn vett észre, vagy köszönt, csak túl halkan, ilyesmi.. Nem hiszem, hogy rossz szándékból tette volna..
márc. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%
Mondd, hogy 13 éves vagy és nem egy felnőtt nő!
márc. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Sajnos felnőtt vagyok.
márc. 12. 04:38
 18/29 anonim ***** válasza:
68%
Szóval te nyomulsz rá, te keresed a társaságát, valami csoda folytán meghivattad magad egy italra, stalkolod őt a tömegközlekedésen. Szeretném megkérdezni, hogy ő adta bármikor is bármi jelét annak, hogy mint nő érdekled őt? Mert ebből az jön le nekem, hogy nemhogy kavarni nem akar veled, de továbbmegyek: haverkodni sem. Ha ennek az okai számodra nem világosak, akkor nagyon félre vagy te tájolódva., De persze mehet a frappáns beszólogatás, miért is? Nem ő hülyít téged, hanem te saját magadat. #tévképzetek #kreativitáshiánya #illúziók #redflagescsaj
márc. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
72%
Minek kéne hogy köszönjön?
márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
59%
Lehet azt sem venné észre, hogy hozzá beszélsz...
márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!