Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szóljak be egy bunkó...

Hogyan szóljak be egy bunkó srácnak aki bejön de még köszönni se tud?

Figyelt kérdés

Én jelöltem be, én kerestem a társaságát, és valamelyik hétvégén elhivott meginni valamit, de nem lett semmi miatta a taliból. (Régi haver amúgy)

Múltkor egy buszon utaztunk, de vagy Nagyon nem ismert meg vagy annyira bunkó, hogy még köszönésre se méltatott.

De attól az ismerősei közt még megtart.

Valahogy be akarok szólni neki, valami frappáns flegma szöveget mondjatok, mert ki nem állhatom, ha hülyítenek.



márc. 11. 23:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha felnőtt vagy és bejön akkor beszéld meg vele hogy időnként összejártok és jó alaposan töcsköljön meg
márc. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem szard le, nem erdemes vele foglalkozni
márc. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ne bántsd.
márc. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Lehet azóta megbánta/rosszul jött ki a szitu.. De kérdező te már úgyis eldöntötted fejben, hogy haragudni fogsz rá, nem? Vagy mit vársz tőlünk? Megerősítést? Igazad van, ennyi, de nem éri meg csúnyát mondani neki.
márc. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%

"Ilyenek a nők, a szemeteket szeretik,

Izgatja őket ha a pali kib@szik

Velük, azt hiszik, megváltoztatnak,

De későn veszik észre, hogy hibáztak.

A nevem Zoli, nem Pali,

Nekem élvezet a nőkkel kib@szni.

Rosszul hitted ha úgy gondoltad,

Más is izgat mint a finom kis valagad."

márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem tárogattál neki hamar azért ilyen.
márc. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
"Helló barátom, nem ismersz meg? Hát én vagyok az...", vagy valami hasonló szöveggel indítani feléje.
márc. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy ilyen flegmázásért erőszakolt meg egy ilyen pöcs Mexikóban, nem éri meg...
márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Velem regen csinalta ezt egy lany, egyszer mellettem ult, kerdezgetett mit dolgozok stb, de nem vette eszre hogy nem akarok beszelgetni vele, masnap amikor elmentem mellette a buszon utanmszolt, hogy mivan koszonni se tudsz?, mintha 500 eves haverok lennenk ugy mondta, aztan a tobbi alkommal direkt elore ult hogy mindig menjek el melette es mindig beszolt hogy bunko

En nem tudom ezek hogy gondolkodnak, nem tudjak elfogadni ha valaki nem akar ismerkedni veluk vagy mivan??

márc. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!