Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik megvetik az emberiséget...

Akik megvetik az emberiséget a folyamatos csalódás miatt, és teljesen elvesztették a hitüket az emberekben, azok előtt két út áll?

Figyelt kérdés

1. Tovább süllyedni a depresszióban, ami bizonyos esetekben öngyilkossággal is végződhet.

2. Erőt meríteni a sok csalódásból, és valami hatalmasat alkotni.


márc. 22. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogom rávetíteni a komplexusaimat az egész emberiségre. Attól, hogy találkoztam néhány seggfejjel attól még nem mindegyik ember az.. Kell egy szűk kört mtalálni magadnak, ahol jó emberek vannak. A kérdésre válaszolva, inkább a 2.opcióra szavazok.
márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

En is csalódtam az emberekben, de nem õket hibáztatom, hanem saját magamat,mert hittem bennük, azt hittem olyanok,mint én vagyok.Ovatosabb lettem,senkivel már nem osztok meg semmit sem,amivel ártani tudnának.


Igen bántja az embert, hogy olyanok támadtak hátba, akirõl álmomban sem hittem volna,hogy képesek ilyesmire.


Az elsõ kérdésed semmiféleképpen sem, csakis a 2.-ik.

márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Én megtanultam hogy a rossz emberekkel akik a környezetemben vannak nem lehetek jó) szemet szemért, fogat fogért törvényt alkalmazom
márc. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
3# Akkor te sem vagy különb, bocsi.. Nem hiszek a szemet szemért elvben, de a megdobnak kővel, dobj vissza kennyérrel elvben sem hiszek. Mindkettőt hibás elképzelésnek gondolom. Azaz: aki szenya veled, azzal ne legyél jófej semmi esetre se, de ne állj bosszút se, mert azzal csak lealacsonyodsz az ő szintjére.
márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Én csak simán elfogadtam, hogy ez van. Kicsit visszavonulok aztán, majd lesz valami.
márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"ne állj bosszút se, mert azzal csak lealacsonyodsz az ő szintjére."


Tipikus jól hangzó téveszme, amit talán a papok találtak ki, hogy a szegény, szenvedő népet kordában tartsák.

Luther fellépését pont ez indította el, hogy már torkig voltak azzal, amit a nagyok műveltek a néppel.

márc. 22. 13:14
 7/10 anonim ***** válasza:
4%
Van egy harmadik lehetőség is: magasról le*arni a saját csalódásunkat és az emberiséget is, aztán csak egykedvűen sétálni a hétköznapi élet útján.
márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nincs olyan homogén csoport, hogy "az emberek", meg olyan se hogy "a nők", meg "a férfiak."

Ha mindenkit egyformának látsz, akkor a te sötét szemüvegedben, vagy a túlzott elvárásaidban kell keresned a hibát.

márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 2.
márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van harmadik is.
márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!