Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezek szerint a legtöbben...

Ezek szerint a legtöbben tényleg elpazarolják az életük?

Figyelt kérdés

A magyarokra szerintem ez teljesen igaz.

"8 órát dolgozol, hogy 4-et élj.

6 napot dolgozol, hogy élvezz egyet.

8 órát dolgozol, hogy 15 perc alatt egyél.

Munka 8 óra alvás 5

Egész évben dolgozol, csak hogy kivegyél egy-két hét szabadságot.

Egész életedben azért dolgozol, hogy öregkorban nyugdíjba vonulj.

És csak az utolsó lélegzetvételeket figyeljétek.

Végül rájössz, hogy az élet nem más, mint önmagad paródiája, ahogy a saját feledésedet gyakorolod.

Annyira hozzászoktunk az anyagi és szociális rabszolgasághoz, hogy már nem látjuk a láncokat..

Az élet egy rövid utazás,

Éld át!"


[link]



ápr. 6. 19:23
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

#20

Egyetértek!

ápr. 7. 07:50
 22/39 anonim ***** válasza:
40%

#20

"És mi van, ha valakinek az a célja, hogy ne kelljen dolgoznia, hanem a hobbijának éljen?"

Akkor legyen vállakozó és dolgoztasson más embereket.


Az egész kommentedből az jön le, hogy te egy nagy áldozat vagy, azért mert te nem tudod megvalósítani önmagad, irigyelsz mindenkit, vagy semmi célod az életben.

ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
79%

"50+osan már a lottón se nagy öröm nyerni, mert elment az életed."

Hát igen. Aki ilyen önző, annak lehet nem öröm adni másoknak.

Ha 60+ létemre nyernék a lottón, bizony a családtagjaim, és még sok ember életét megfényesíteném! Nagy öröm lenne számomra, hidd el!

ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

#23


Nekem nem lesz családom.


Nyilván, akin tudnék segítenék, pl állatmenhelynek.


De nem ugyanaz, mint amikor 50-60 évig kidolgozod a beled vagyonhoz, jutni, mikor fiatal korodtól élvezed az életet, nem kell kényszerből dolgoznod, nem kell elviselnek a munkahelyi stresszt és mobbingot.

ápr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
57%

#24

Az, hogy milyen munkahelyre jelentkezel az egyedül csak a te döntésed. Az, hogy ha sz..r és mégis ott maradsz, az is a te döntésed és felelősséged. Tanuld meg kezelni a stresszt. Képzeld, meg lehet tanulni.

A saját életedért még mindig egyedül csak te vagy a felelős. Ki lehet menni pl. külföldre dolgozni, ha azt itthoni fizetés neked nem elég. De tudom, soha nem fogsz váltani, se változtatni az életeden, mert lusta vagy, de panaszkodni azt tudsz, mert az könnyebb.

ápr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
0%

#25


Nem tudsz a körülményeimről semmit, de okoskodsz!

Ez nagyon jellemző az emberek többségére.

ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
57%

#26

Akkor írd le és akkor alkotom meg a véleményemet.

ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

#27


Nem fogok neked regényt írni.

Vannak élethelyezetek, amiken nem lehet változtatni, vagy csak pénzzel lehetne, de azt sosem fogod elérni.


De a sikerhez sok olyan tulajdonság is kell, ami pénzzel nem vehető meg.


Aki nem rendelkezik ezekkel, annak a munka világa csak egy gyötrődés lesz, főleg a mai taposó rendszerben, ahol még a legkisebb poziciókért is ölre mennek, munhahelyi mobbing, stb. .

ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
43%

#29

Na látod, én meg mondtam, hogy lusta vagy. Itt hőbörögsz, hogy nem ismerem a helyzetedet és úgy alkotok rólad véleményt, de nem vagy hajlandó nekem leírni, mikor megkértelek rá. Leírás nélkül is tudom, hogy te milyen vagy.


Külföldön egy gyári munkás is minimum a dupláját kapja, mint itthon.

ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
0%

#29


Fogalmad sincs, csak viszed a lózungokat, mert nem láttál az átlagon kívül semmit.

De okoskodsz továbbra is.

ápr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!