Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol szoktatok bevásárolni?

Hol szoktatok bevásárolni?

Figyelt kérdés
Legyen szó élelmiszerről, higiéniai termékekről. Mennyire fontos a termékek ára?
ápr. 22. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Spar, Lidl, Penny, Aldi, attól függ, hol milyen akciók vannak. Általában akciós dolgokat veszek. Tisztálkodási szereket a dm-ben szeretek venni.
ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok egy fillérbaszó, de a pénz ellensége sem. Szeretem a diszkontokat és az olcsó szupermarketeket. Zöldséget, gyümölcsöt meg amennyire lehet, piacon szerzem be. A minőség is számít, az ár is számít, de legjobban az ár/érték arány.
ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Piacon.
ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
DM, Rossman, Spar,Lidl,Penny, Interspar, Kifli, piac.Változó mikor hol mi.
ápr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lidl, Dm, Tesco.
ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ár elsődleges szempont. 5 voltam.
ápr. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

spar, a tobbinel kicsi a valasztek sokszor, illetve a sparbol van a legnagyobb interspar ahol szinte minden klatyi matyit megtalalsz majdnem szoszerint. Meg a tejet is nehez neha megtalalni annyi minden van.


A lidel meg aldi ahogy irtam kicsi a valasztek, sokan ervelnek, hogy azok olcsobbak, hat bementem egy jo parba, igen olcsobbak kb 10 - 100 forinttal. Meg hol egyaltalan nem olcsobb.


A spar meg mar total szetterjeszkedett, nagyon messzire meg keletebbre is. Eleg jol csinalja. A TESCO is talan jo, de mar nagyon reg voltam, es annyira nem is latok, max videken ha kocsival megyek, ritkan ide-oda, azok is nagyok, egyet tudok a camponaban van meg talan egy masik plazaban, a minoseget annyira nem tudom meg az arakat. De lemesz az utcara 200m-es kor teruleteben kb 3db spar van ha nem tobb. Talan kimerem mondani, akaratlanul is sparba mesz, mert az van legkozelebb sokszor.

ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Legtöbbször a LIDL-ben és a piacon. Néha Tesco, Interspar.
ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Aldi, Lidl, Spár, Teszkó, piac...



A nehéz, nagyobb cuccokat rendelni szoktam, havi egyszer házhozszállítva. 16 gurigás wcpapír, paradicsom konzervek, rizs, tészta,

liszt, mosópor, 6 liter tartós tej, hypó, ilyenek.

Ezeket inkább itt a kanapén összeírom, valaki más szedi össze, nem szeretek listákkal mászkálni fél napot a boltban.



A friss zöldség-gyümölcsöt piacon, darabra. Ezt max 1-2-3 napra veszem.


Aztán ami még kell, azt munka után a helyi kis Spárban.

ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, én nem szeretek szarozni ezekkel, Spar, Auchan, nagyobb bevásárlóhelyek ahol gyorsan le tudom tudni a vásárlást. Korábbi lakhelyemen Auchan volt, akkor oda jártam mert ott minden is volt. Most a Spar is hasonló, ez a legnagyobb. Akad pedig Pennyi, Aldi amik olcsóbbak, de kevés a kasszás és rohadt nagy a sor, hát inkább fizetek többet, csak ne kelljen sorban állnom.
ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!