Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Képernyő használatkor viseltek...

Képernyő használatkor viseltek kékfényszűrős szemüveget?

Figyelt kérdés
Éreztek valami változást ahhoz képest, amikor nem használtatok?

ápr. 24. 23:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, a optikus mondta, hogy semmi haszna. Pihentetni kell a szemet időnként, az többet ér.
ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én csak azért, mert a cég csak így adott támogatást. 13-tól UV-szűrő szemüvegeket használok, kékes mos van először. S ebben rendkívül idegesítő pikantéria volt nekem. Nem megfelelő tájékoztatás miatt kihagytam lépéseket, ügyintéző át akarta módosítani, még az is el lett szúrva, visszadobás is történt... KO volt, februártól húzódott idáig, és nagyon nem tetszik nekem ez a szűrő. Végül csodával határos módon megkaptam. Néhány év múlva legközelebb így nem fog érdekelni inkább. Ráadásul pont az elmúlt évek alatt már nem romlott annyit a szemem és megszűnt a cilinderes probléma. Úgyhogy részemről totál felesleges. De éppen csak szedem össze magamat anyagilag és 4 év elteltével mégis kellett szemüveg, tehát ezért akartam a támogatást. Erre így megszórakoztattak.


35/F

ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de dioptriás is, viszont csak akkor használom ha képernyőt nézek.
ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Általában igen, de csak mert amúgy is szemüveges vagyok, és van benne az is. Nem érzek semmi változást.
ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nem kell szemüveg, laptopokon és mobiltelefonokon is beállítható a kékfényszűrés, én azt használom és ajánlom
ápr. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!