Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mióta egy fagyizóban nem...

Mióta egy fagyizóban nem tudtam megtanulni a dolgokat egy nullának érzem magam, hogyan legyek ezen túl? 25L

Figyelt kérdés

Behivtak egy fagyizoba eladonak, elmentem.

3x megmutattak hogyan kell kiszedni a fagyit, meg elmondtak 1x az arakat.

Nem is szoktam fagyizni, es amikor az emberek kikertek a fagyit, azt se tudtam mi micsoda. Volt vagy 15 fele fagyi, es a nevuk nem volt kiirva nekem, csak a vevonek.

Amugyis stresszelek ilyen helyzetekebn, de amikor a fagyiskanallal nem tudtam szepen kiszedni a fagyit 3 proba utan sem nagyon nagyon rosszul ereztem mar magam, majdnem sirtam. A kavekat is 1x mutattak meg hogy hogyan kell kesziteni, aztan elvartak hogy jegyezzem meg.

Eljottem..

Azota igy munka teren egy nullanak erzem magam, a tudat hogy egy fagyizoba nem tudtam betanulni nagyon nagyon rossz erzes.


ápr. 27. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem érdekelt téged a betanított robot meló, nem nagy ördöngösség... Majd megtanulsz olyan dolgokat ami tényleg érdekel.
ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azota dolgoztam sokkal nehezebb helyen, ahol nagy volt a felelosseg rajtam es megfeleltem.
ápr. 27. 17:40
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Jó tudni, hogy nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen a legtöbb munka terén.. 29/F
ápr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

Magasabb kaliberű munkákat keress.


Én pl 2 helyen jártam hasonlóan.

Egyik kürtöskalácsosnál. Mutatta hogy a tésztát sodorgatni kell hosszu "ceruzaalakúra", meg pakolta jobbra balra meg így tekerni fel es megy a sütőbe vagy hova.


Na mondom ez tök könnyű mint oviban a gyurmázás. Kisodortam én is hosszu ceruzalakra tekercselés ez az kész.

Erre megköszönte a munkámat..(és ez csak az 1. tésztám volt)


Aztán voltam pizzériában konyhai kisegítő agyon takaríttatták is velem a csempéket is meg ugy kell almát vágni hogy a kés pengéjét kell fogni meg ilyen apróságok. Első próbanap. Aztán másnap nem tudtam felkelni sem mert mindenem sajgott és fájt..be se mentem.


Birom ezeket az ingyenes próbanapokat amúgy..


Na azota inkább a diplomával dolgozom meg addig is pedasszisztens meg minden más voltam.

(Mellesleg meg is utáltam mégcsak főzni is)

ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
4. En nem vagyon szerencsetlen egyaltalan csak a fagyizoba volt ennyire rossz a helyzet.
ápr. 27. 18:36
 6/19 A kérdező kommentje:

5. Magasabb kaliberu munkaknal megfeleltem..

Egyebkent nekem is volt 1 ingyen probanapom, egesz nap mosogattam a nagy edenyeket meg se alltam egesz nap es nem fizették ki fel se vettek de amugysem dolgoztam volna ott. Szoval nem csak te vagy igy

ápr. 27. 18:39
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott akkor valami más volt a gond, talán nem is akkori dolog, hanem az előtti dolgok okozták...
ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Azt írod, hogy azóta nehezebb melóban megfeleltél, nem értem, mit rugózol ezen akkor. Én meg nem tudok normálisan krumplit pucolni, na bumm, ettől nem fogom egy szarnak érezni magam.
ápr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak emberek akiknek full lestoppol az agya, ha éles helyzetben vannak, pláne ha új dolgokat is meg kell tanulniuk közben.

Stresszelsz, szóval csak azért se fog menni.

Ahogy már írták, valami olyan munka jó ilyenkor, amire előtte bőven volt időd felkészülni, és amiről alapból is sokat tudsz,szoval nem érhet különösebb meglepetés. Pp olyasmi amihez van szakmád vagy diplomád.

ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%
Én pl szoktam rámutatni melyik fagyi kell. Nincs érzéked a bonyolultabb feladatokhoz könnyebbbet nézz azt javaslom.
ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!