Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Felvettek egy helyre ahol...

Felvettek egy helyre ahol regota szeretnek dolgozni de annyira félek hogy nem akarok menni emiatt. Mit tegyek? Ilyen felelem mellett erdemes egyaltalan elmennem es megprobalnom?

Figyelt kérdés

Annyira felek hogy rosszul vagyok miota felvettek, nem is tudom mi lenne ha ott lennek.

Az velem a baj, hogy nagyon stresszelek es felek, es emiatt nem tudok semmit megjegyezni amit mondanak nekem vagy mutatnak. Ez a felelmem, ettol felek..

Ha pl megmutatjak nekem hogyan kell pl becsukni az ajtot 3x (csak mondtam egy peldtat) nem tudom megjegyezni meg az van a fejemben hogy nekem ez ugyse fog menni.


ápr. 29. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak az ismeretlentől való félelem. Elkezded csinálni, megnyugszol és utána beletanulsz a feladatba. A hozzáállásodon változtatni kell, mert ha nem vagy motivált és nem tudsz fejlődni, az hosszú távon nem működik. A kezdeti hibákat fel kell tudni ismerni és kinőni belőlük. Ez nem azt jelenti, hogy az első perctől kezdve tökéletesnek és hibátlannak kell lenni, különben a fejedet veszik. Nem lesz semmi, csak ne stresszeld túl.
ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Ez pszichoterápia sajnos.

Hiába fogják írni, hogy "de még tudod csinálni, de okos vagy, menni fog, ne félj", ezek tét nélküli kártyák. Hiányzik a hogyan csináld belőle.

Ahhoz pedig le kell kenni, hogy honnan fakad ez. Ki és miért okozta ez a nagy fokú önbizalomhiányt.

ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Fogadd el a munkát, és menj el pszichológushoz egyidejűleg. Már rég kellett volna.
ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Felvették "álmai" munkahelyére és most meg nem akar bemenni. Hát ki érti ezt?
ápr. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát, például én értem! És ha lenne egy kis empátiád, akkor te is érthetnéd.
ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

5: te vagy az ügyeletes okoska?

4 vagyok.

ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

2-es vagyok, én is értem.

Az nem érti, aki nem akarja.

ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A két darab pipájával gondolom ő meg az ügyeletes troll. Nem kell vele foglalkozni.
ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!