Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok embernek miért a pénz a...

Sok embernek miért a pénz a legfontosabb?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre hogy sokakat csak a pénz és pénz érdekel.

De miért? Ez lenne a felnőttkor? Hát akkor elég gáz.



ápr. 29. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
0%

Ez a legfurább, hogy a Párizsban borozós példára mi népharag indul meg. Á, nem lényeg a pénz. :)


Egyébként nem a fényűzés a gond, becsülettel szerzett pénzzel hadd fényűzzön mondjuk olyan valaki, aki nem az emberei verejtékén élősködik. Nem ők a felülreprezentáltak, innen a harag.

ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
87%

Ennek is megvan a mértéke. Nem kell hajszolni a pénzt, de ez a természetben sétálgatás is a másik véglet.


Van a kettő között egy egészséges átmenet, mikor valaki nem sportautóra meg évi 4 tengerparti nyaralásért hajszolja magát, de van azon a szellemi szinten, hogy igénye van mittudomén színházra, koncertre valami érdekes, kreatív hobbira.

ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
83%
A természetben sétálás nem kerül pénzbe. De utána szeretnél hazamenni valahova, lefürödni, megvacsorázni, olvasni még kicsit a lámpafénynél és ezek kerülnek pénzbe. Ezt meg lehet oldani minimál stílusban is, de pályakezdőként még a minimális dolgok eléréséért is rengeteget dolgoztam, kevés pénzért. Lehetett mondani, hogy mindenem a pénz, pedig nem igaz, az alap dolgokat teremtettem meg.
ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
79%
Meglehetősen sokan vannak azok is, akikről a sajtó mélyen hallgat, akiknek a pénz hiánya körül forognak a mindennapjaik, miközben nemigen van esélyük arra, hogy növeljék a jövedelmüket.
ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

És akinek nincs is munkahelye és mégis boldog arra mit mondtok?

Ha valakinek sok a pénze akkor is lehet szomorú élete.

ápr. 30. 10:10
 36/68 anonim ***** válasza:
84%
Persze...a hajléktalan is boldog a kapszulás bortól.
ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:

#36

Attól még nem lesz hajléktalan csak csóró.

Minden országban vannak munkanélküliek hol kevesebb hol több.

ápr. 30. 10:20
 38/68 anonim ***** válasza:
70%

Jaj, persze, nincs pénze és boldog :D hány éves vagy, 15?


Látszik, hogy nem kellett még magadnak elöteremtened a dolgokat, majd 10 év múlva térj vissua ehhez a kérdéshez.

ápr. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
80%

A pénz tárolt energia. A világ, még az ezóspiris is energiák áramlásából áll.


Ennyike.



A túlzás nyilván semmiben sem jó, de én megértem a Párizsban borozást és a Porsche használókat is.

ápr. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
87%

Én is szeretek a szabadban időt tölteni ami ingyen van, de ettől még szeretek mást is csinàlni, kezdésnek például lakni valahol, enni, stb. :D további hobbikról nem is beszélve.

Ezekhez meg pénz kell.

ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!