Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretsz Budapesten élni?

Miért szeretsz Budapesten élni?

Figyelt kérdés

Természetesen akit érint, az válaszoljon. Mióta élsz fenn? Ott is tervezed a jövőd vagy a későbbiekben elköltöznél vidékre?


Mostanában azt vettem észre, hogy divat lett utálni a fővárost és mindenki elköltözne a környezetemben meg több helyen olvastam is hasonlókat.


máj. 2. 16:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Családtagom 100+ ezres megyeszékhely külső részén él családi házban. Nincsen se szórakozási, se munkalehetőség, alig vannak programok. Közben szinte minden ugyanannyiba kerül mint Pesten. És közben a szomszédos megyeszékhelyre jár át, mert az 200 ezres város és ott elég magasak a fizetések, cserébe minden más is pesti árakon megy.
máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
36. évem Budapeseten. Sokáig úgy voltam vele, hogy itt legjobb az élet és mindennel ide vagyok kötve. De már csak anyum és mamám köt ide, mind a ketten bizonyos módon rokkantak. Nem tudok miattuk lelépni, nincs segítségük. De ha le tudnék lépni, én most már szívesebben élnék vidéki nagyvárosban. Ha lelépnék, akkor párom v.sz.l. követne. Például egyszer beszéltünk Egerről. Egyébként sok vidéki helyet szeretek Magyarországon, bár ilyen szempontból nehéz lenne konkrétan választanom.
máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

*Budapesten


S egyébként most már drasztikusan csökkent a fővárosi kínálat. Alig van olyan, ami ne lenne vidéki nagyvárosban ugyanolyan áron.

máj. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!