Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Neked_hány éves korban indult...

Neked_hány éves korban indult el az_életed?

Figyelt kérdés

Amikor már érezted, hogy úgy mennek a dolgok. Volt stabil állás pl, akár különköltözés, ha akartál/ kellett,

lehet,hogy valakinek az is már elindulás, ha azt tanulhatta, amit szeret,

lehet, hogy azt valaki még mindig egyhelyben toporgásnak éli meg

Akár a párkapcsolatot is ide lehet venni, ha valaki akarja, tehát, ha számára ez is beletartozik, akár csak simán, hogy legyen valakije; akár együtt tudtak pl annyi pénzt összedobni, hogy elköltözzenek

Vagy pl az az érzés, hogy "a magam ura vagyok",

Vagy "megtaláltam a helyem";

"Lett pénzem beosztani eljárni ide-oda nyaralni/én mondhatom meg,hogy mikor, nem máshoz alkalmazkodok/sodródom" ... stb.

Szóval, amikor minden stabil, vagy amikor már "látni a fényt/ az utadat", vagy hogy mondjam. Elkezdett kirajzolódni az életed, stb.



máj. 11. 19:27
A kérdező szavazást indított:
18-22
23-25
26-28
29-33
34-37
38-44
45-től
24-nél fiatalabb vagyok; és még nem indult el az életem.
24-25-26-27 éves vagyok, de még mindig nem indult el az életem.
Már 27 fölötti korú vagyok, de még egyelőre mindig nem indult el az életem
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
20,amikor elköltöztem anyámèktól.
máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28 fele kezdődött el egy szemléletváltás, tartott 5 évig. Persze közeben is épült az életem, csak nem látványosan.
máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt ilyen. 30/F
máj. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szinte mindig azt csináltam, amit szerettem volna, de nem tartok sehol az életben, és hogy őszinte legyek nem is teszek ellene, mert nem vagyok egyáltalán jól. Úgyhogy mondanám azt, hogy születésem óta jó úton vagyok, csak mégse tudok előrébb jutni.
máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Attól függ éppen milyen hangulatom van. Pl. szakmailag kb. miután elkezdtem dolgozni és eltelt 1-2 év, látszott, hogy jó vagyok benne, haladok karrierben stb stb.

Másik oldalról, még mindig nem, az infláció, az elmúlt 10 év gazdaságpolitikája ott gáncsol, ahol tud.

máj. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

20 évesen indult el, rengeteg mindenen keresztül mentem. Azt dolgoztam amit mindig is szerettem volna, majd komoly betegség, ami miatt ott kellett hagynom a munkámat, a mai napig hiányzik.

Házasság, válás (ezt szintén nem akartam, de kidobtak).

Most vissza a rajtkockára. 28 évesen itt lakom a babámmal a régi szobámban, jó sok visszafizetni való hitellel a nyakamban. De nem adom fel, már találtam is 4 órás állást, a családom rengeteget segít vigyázni a gyerekre, jövőre pedig mehet bölcsibe.

máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
18, mikor kijöttem a nevelőotthonból.
máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lassan 24 leszek (ősszel), de még nem érzem azt, hogy elindult volna. Pár hónappal ezelőttig azt hittem, tudom, milyen úton kellene haladnom, de azóta elbizonytalanodtam. Váltottam, bár a mostani munkát testhezállóbbnak érzem, nem tudom, ez milyen lenne hosszabb távon.

Nyáron lesz az alapszakos államvizsgám, ami után mesterre tervezek továbbmenni, csak immáron kolisként.


Stabilitást sem érzek az életemben, illetve párkapcsolatom sincs, nem is volt még, a szociális életem, azonban, az utóbbi időben sikeredett kicsit rendbehozni. Szóval legalább az javuló tendenciájú dolog.

máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen. Lett szerető párom, együtt terveztük az életünket:) Aztán a következő évben levizsgáztam, ő is, lett munkánk, 1 éves kapcsolatban össze is költöztünk, majd fél évre rá össze is házasodtunk, azóta is nagyon jó minden, ( 14 éve vagyunk már együtt) csak közben még örökbe is fogadtunk közösen 2 kutyust is, ami mindkettőnknek nagy álma volt:)
máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szavaztam, de tök jó hogy nem lehet látni, mire-mennyi szavazat ment, csak a hülye csík van ott
máj. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!