Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Életképes ötlet lenne ez?...

Életképes ötlet lenne ez? (incelek)

Figyelt kérdés
Mivel nagyon sok incel van, arra gondoltam, hogy nyújtanék egy szolgáltatást, inceleket megtanítanék arra, hogyan viselkedjenek, csajozzanak, hogyan tudnának vonzóbban kinézni, ilyesmik. Lenne erre igény? Természetesen mindenkinek személyre szabottan.
máj. 12. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Dehogyis, akkor min morognanak?

Elvenned az identitasukat.

Es a nogyuloletrol hogy "nevelned le" oket?

máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Magyarul a magánéletben sikertelen embereken akarsz élősködni. A redpill youtuberek 3/4-e kb. ezt csinálja.
máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges...nem is akarnak változtatni.
máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
ott a baj, hogy aki magát incelnek vallja, az megmagyarázza magának, hogy ez az ő döntése, az ő választása, és neki ez így jó. Keress olyan lúzereket, akik nem hazudnak maguknak, náluk sikeresebb lehet a próbálkozás.
máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Feltaláltad a puát.
máj. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szikszai.B ***** válasza:
100%
Kicsit elkéstél ezzel, rengeteg ilyen anyag van a neten.
máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Haver most aztán feltaláltad a spanyol viaszt.Gratulálok!
máj. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, és nem ilyen debil pua anyagokat akarok árulni, azok nevetségesek és nem is jók semmire.
máj. 12. 21:20
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz a nőgyülölőknek nőként tanácsot adni? Szerintem te is tudod, hogy falra hányt borsó.
máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mennyire számítok incelnek, tekintve hogy nem a nőket hibáztatom a saját sikertelenségemért, inkább a sorsot amiért egy ilyen balféket alkotott mint én, de az tény hogy én már ott tartok hogy fizetnék is érte csak valaki tanítson már meg legalább arra hogyan lehet kapcsolatot kezdeményezni nőkkel, mert én ott tartok hogy a Holdra előbb fogok lépni mint hogy kezdeményezni tudjak egy nőnél élőben.
máj. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!