Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki érdemli meg jobban hogy...

Ki érdemli meg jobban hogy megbűnhődjön?

Figyelt kérdés

Az aki hazugságot terjeszt rólam vagy az aki igaznak véli azt és emiatt jó nagy kárt tesz bennem közvetve vagy akár közvetlenül

Szóval ti melyiket büntetnétek ha csak az egyiket lehetne?


máj. 12. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Youtube-n nézetnék vele reklámblokkoló és prémium nélkül egész nap.
máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal rosszabb ha valaki elvileg ismer mert pl a párunk, vagy barát,és mégis elhisz rólunk olyat egyszerű bemondásra, amit soha nem tennènk meg.
máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki ismer engem (vagyis csak elvileg kéne, hogy ismerjen), és mégis elhisz rólam valamilyen blődséget, csak, mert xy azt mondta rólam, ahelyett, hogy velem beszélné meg a dolgot.
máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Ez konkrétan megtörtént velem


Én a hazugra haragudtam jobban, mert a másikba szerelmes voltam, és emiatt nem tudtam teljes mértékben elítélni.

máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Aki elhiszi, az rosszabb, szerintem csalódni valakiben kellemetlenebb, mint az, hogy van egy random hülye akivel gondolom eleve nem vagyunk jóban.
máj. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?
máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-ra:

Gondolom te a 4-es vagy. AZért lettél lepontozva, mert aki itt szerelemről ír és nem cinikus, nem gyűlölködő, azt lepontozzák. (Én nyomtam rád zöld kezecskét, most felugrott a válasz 0-ról 35%-ra.)


Nyitóra:

Én arra haragudnék jobban, aki konkrétan rosszat tesz velem.

máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!