Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy menjek el a haverokkal...

Hogy menjek el a haverokkal buliba, ha nem hívnak?

Figyelt kérdés
Soha nem is jártam, ezért is nem hívnak. De már mondtam nekik vagy kétszer, h szóljanak ha mennek, de még nem szóltak. Hogy kéne elmenjek? Vagy csak menjek el ahova mennek és annyi?
2013. jún. 14. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy haverok? Az egyiknek konkrétan szólj, hogy mennél, mikor, hol...?
2013. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá előtte vagy aznap és mond, ha nem zavarsz, akkor szeretnél velük menni.
2013. jún. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ők 2 társasággal járnak. Egyik nem szimpi nekem, mert túl sok az irígy... de a másikba mindenkivel jóba vagyok, ezért nem értem, h ott miért nem szól. Am el vagyunk mint a befőtt, ha találkozunk csak nem hívnak. Nem értem am miért, megmondom nekik akkor holnap, hogy ha nem baj, mennék velük. Ha meg ugyan ilyen lesz, akkor majd elküldöm akkor is ha kell neki valami... Mert olyankor am tud jönni.
2013. jún. 14. 23:17
 4/4 anonim ***** válasza:
esetleg kezdeményezz te.. nézz ki valami bulit, és írj nekik, hogy jönnek-e veled:)
2013. jún. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!