Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért értetlenkedik mindenki?...

Miért értetlenkedik mindenki? Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Mindenki értetlenkedik, hogy miért nem csajozok, és hogy nem volt még komoly kapcsolatom.


Legutóbb a munkahelyemen faggattak. És nagyon kínos volt, mert az igazat nem szeretem mások orrára kötni (hogy nem vagyok elég jóképű, macsó, izmos ahhoz, hogy barátnőm lehessen).


Sokat faggattak, már majdnem elmondtam nekik az igazat, de szerencsére meg tudtam állni.


És a másik kérdésem: miért értetlenkedik mindenki, hogy nem "csajozok"?

Épp elég visszautasítást zsebeltem már be, több nem kell. És már elég régóta úgy érzem, hogy -bár vágyok párkapcsolatra- de elfogadtam, hogy nem lehet, és visszautasítások nélkül ismét jól érzem magam, és legkevésbé sem vágyok rá, hogy megint visszautasítsanak.


2013. jún. 21. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy neked nem barátnőd van, hanem barátod, és ezért nem csajozol! Aztán röhögjél jót az elképedt pofájukon! Én mindig akkorákat mondok direkt az ilyen tapintatlan kérdésekre, hogy köpni nyelni nem tudnak. Soha többet nem kérdeznek semmit, ezt elhiheted!
2013. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs és menj tovább ne hallgasd meg.

Képzeld el ha nő lennél még azt is a fejedhez vágnák, hogy ketyeg a méhed meg, hogy karrierista vagy mert nem szülsz minden jött mentnek.

2013. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy vársz az igazira.
2013. jún. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Látványosan unatkozz az ilyen kérdéseknél! "Ne haragudj, nincs kedvem hallgatni téged" stb. értelmes, okos vagy, ne érdekeljen.
2013. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem minden nő a macsókra bukik. Szerintem ha szimplán csak barátkozol nőkkel, előbb-utóbb összejön valami anélkül, hogy te próbálkoznál, mert a nő fog kezdeményezni, ha már elég szimpi vagy neki, és a akkor maximum csak te utasíthatod vissza. De ehhez kell sok nőt ismerni, sokat dumálni velük és nem elszigetelődni.
2013. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bruce_Wayne ***** válasza:
én azt szoktam mondani hogy a fókákra gerjedek,tartok is itthon néhányat.Ne aggódj azóta nem kérdeznek a magánéletemről XD
2013. jún. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!