Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Társkeresőn megismertem...

Társkeresőn megismertem valakit.3 HÓNAPIG "SZÉDÍTETT", majd lelépett. Berágtam, kamu oldalról, írtam neki 4 db üzenetet, illetve,1 nő ismerősét figyelmeztettem, hogy csaló, nevét nem írtam ki?

Figyelt kérdés
Azt írta,komoly bűncselekménybe sodortam magam.Most nagyon félek.Semmi komolyat nem írtam,nem fenyegettem,csak olyanokat írtam,hogy azt fogod kapni amit te is adsz másoknak,látlak,ha tiltasz is stb.Most félek,jó nagy barom voltam.Ez bűncselekmény lenne?
2013. okt. 19. 18:37
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
És miért jelentene fel? :-) ezért max kinevetik és félresöprik aztán eg yévig szöszölnek vele és utána valami alibiítélet :-)
2013. okt. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért aggódsz. Én évekkel ezelőtt egy orvost, a nevét kíírva "mocskoltam" a neten, mert amiket írtam róla, azok igazak voltak, és valszeg bizonyítani is tudtam volna, ha feljelentést tesz. Biztos voltam benne, hogy nem mer feljelenteni, mert rosszul jött volna ki belőle.
2014. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ugyan már, kedves kérdező, ezt nagyon túlreagáltad.

Engem annyiszor szédítettek már így csajok, hogy a számát sem tudnám neked összeadni. Gyökér és gerinctelen dolog, de nem feltétlenül a rosz szándék van mögötte, hanem inkább csak bizonytalanság.


32F

2014. márc. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!