Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy csendesebb lány ássa el...

Egy csendesebb lány ássa el magát mert soha nem lesz senkije? Semmi értelme az életemnek.

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból hogy akármilyen fiúval kezdek kapcsolatba egyiknek se kellek, mert lekoptatnak. Hiába vagyok kedves, nem vagyok bunkó még se kellek senkinek. Átlagos külsejű vagyok, de nem egy ápolatlan. Nem akarom az egész életemet állandóan egyedül leélni. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Utálom magamat, és az életemet, hogy állandóan magányos vagyok mindig. Mindegy lenne ha meghalnék, úgy se hiányoznék senkinek. A csendességem miatt sosem lesz esélyem egy fiúnál sem. bárcsak meghalnék.
2014. júl. 27. 10:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Rossz fiúkal kezdesz.Csendes fiúkkal próbálkozz,aki csak néz Téged,és megszólítani sem mer.Na ezeket vedd észre.
2014. júl. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:
Kérdező, én például már régóta küldtem levelet ismerkedési célból, nem írsz vissza. Ha még úgyse reagálsz hogy mások kezdeményeznek ne csodálkozz hogy soha nem fogsz pasit találni :D
2014. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Mert nem áll feltett szándékomban itt ismerkedni, és felfedni se akarom magamat.
2014. júl. 27. 11:07
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
akkor meg mi a l@f@s.znak sírsz itt,meg rinyálsz? elszarod azt a hangányi esélyt is,mivel már valaki érdeklődüött volna utánnad,hát nem csodálom mostmár hogy a veszett kutyának sem kellesz hallod.és nem érdekel,ha besértődsz!
2014. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
59%
Sosem fogom megérteni a női logikát...
2014. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem a csendességgel van a baj, hanem azzal, hogy nem mozdulsz ki otthonról. Itt van a nyár, menj el minden nap plázákba, parkokba, vagy csak sétálgass az utcán. Ha nem pesti vagy akkor meg gyere fel pár napra. Csak válogatnod kell majd az ajánlatok közül:)
2014. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
43%

15-ös!


Az ilyet hagyad is,mert szefós! :D

2014. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Az a bajod, hogy buta vagy, hogy finoman fejezzem ki magam, a saját hülyeségeid rabja vagy és ezt észreveszik a fiúk is. Gyógyulj meg, menj egy pszichológushoz, vagy tudom is hova, aztán majd gondolkodj el, hogy mit is akarsz egy kapcsolatban elérni, miért szeretnél egy kapcsolatot és ha értelmesen meg tudod magadnak fogalmazni ezekre a válaszokat, akkor majd azt is tudni fogod, hogy melyik fiúval kell szóba állnod.
2014. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Miért lennék buta? Azért mert nem akarok a gyakorin ismerkedni? Milyen hülyeségeimmel riaszthatom el őket? Nem beszélek senkinek egyből komoly kapcsolatról, de azt kijelentem hogy nem kalandot keresek.
2014. júl. 27. 11:52
 20/26 anonim válasza:
Kérdező, ha nem bújsz ki a csigaházadból soha nem lesz komoly kapcsolatod és örökre egyedül fogsz maradni, és ezt most nem bántásból írom. Ha egész nap otthon ülsz és nem nyitsz mások felé ez fog rád várni.
2014. júl. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!