Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy csendesebb lány ássa el...

Egy csendesebb lány ássa el magát mert soha nem lesz senkije? Semmi értelme az életemnek.

Figyelt kérdés
Annyira elegem van abból hogy akármilyen fiúval kezdek kapcsolatba egyiknek se kellek, mert lekoptatnak. Hiába vagyok kedves, nem vagyok bunkó még se kellek senkinek. Átlagos külsejű vagyok, de nem egy ápolatlan. Nem akarom az egész életemet állandóan egyedül leélni. Már az öngyilkosság is megfordult a fejemben. Utálom magamat, és az életemet, hogy állandóan magányos vagyok mindig. Mindegy lenne ha meghalnék, úgy se hiányoznék senkinek. A csendességem miatt sosem lesz esélyem egy fiúnál sem. bárcsak meghalnék.
2014. júl. 27. 10:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

leirtam a #10. be, leirta #18. meg vannak meg jo valaszok.

egyaltalan elolvastad?

2014. júl. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
#21-es jól leírta. Te nem csak csendes vagy hanem buta is.
2014. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
biztos olyan 14-18éves lehet a kérdező.De ha több akkor ez tényleg gáz,mennyire csőlátásúan,makacs.
2014. júl. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ki kéne valahogy zökkenned az önsajnálatból, és megpróbálnod pozitívabban gondolkozni, mert szerintem semmi okod nincs rá hogy ennyire elkeseredett légy.Hidd el, te is találni fogsz valakit , az olyan srácokra viszont nem érdemes sok filyelmet fordítani, akik ok nélkül lekoptatnak , ott biztos nem veled volt a gond .Mindenkinek vannak nehézségei a párkeresésben, senkinek nem hullanak az őlébe a jó kapcsolatok, ne érezd egyedül magad a problémáddal.Akármennyi idős vagy, még van időd megtalálni az olyan fiúkat , akik megbecsülnek és szeretnek , csak nyitnod kell a világ felé és új emerekkel kell megismerned, és hidd el,hamarabb meg fog ez oldódni mint gondolnád.Nagyon kérlek ne gondolkozz az öngyilkosságon, biztos vagyok benne hogy sok embernek hiányoznál őrülten , még ha most nem is gondolod így.Persze mindíg az öngyilkosság tűnik a könnyebb útnak, de előbb utóbb egyébként is vége lesz az életednek, miért adnád fel idő előtt?Annyi minden vár még rád, és annyi mindent elérhetsz még, az életben, annyi csodás dolog fog történni még veled , ha öngyilkos leszel , lehet hogy a problémáidtól megszabadulsz, de minden jótól is, amit a jövő tartogat neked.Biztos vagyok benne hogy egy csodálatos ember vagy, és jobb hellyé teszed a világot.Szóval kérlek, soha ne veszísd el a reményt , és próbálj pozitívan tekinteni magadra és a világra :)
2014. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
59%
Nem szidni kéne szerencsétlent,hanem segíteni neki....elképesztően buták...ch... -_-
2014. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
amig igy all hozza?! le se szarja amit irtunk…
2014. júl. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!