Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy senkit se...

Miért van az hogy senkit se érdeklek? Ti akik egyedül vagytok mit csináltok?

Figyelt kérdés

Van családom, vannak barátaim. Mindenkinek aki fontos nekem küldtem ajándékot. Én Németországba lakok és egyedül kell lennem Karácsonykor mert dolgoznom kell és két napra felesleges hazamennem. Senki de senki nem veszi a fáradságot hogy felhívjon vagy küldjön SMS-t. Annyira rossz hogy egyedül díszítettem fel a fát főztem sütöttem. Meghívtam pár ismerősömet de senki nem jött el. Nagyon szar. Már bánom hogy egyáltalán ünneplek az idén.

Bocsi csak nagyon rosszul esik.


2014. dec. 24. 21:02
 1/7 Linó03 ***** válasza:
Idén nincs Karácsony a levegőben, legalábbis felénk. Az ismerőseim mind ezt mondják. Én azt hiszem elengedtem az idei karácsonyt, a fához sem nyúltam hozzá, ha ez esetleg vigasztalna. Rossz, hogy mindenki görcsösen ragaszkodik hozzá, AKARJA, hogy legyen jó.
2014. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem annyira bánt az egész hogy szívem szerint kivágnám a fát meg mindent amit csináltam az ablakon.
2014. dec. 24. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyanez volt, mindenki akarta hogy jó legyen. De végeredményben inkább "muszájból" volt, mert már megszoktuk, meg hagyomány nálunk. Ajándékozás itt nincs (van, de olyan ajándékot adunk/kapunk, ami nem fog meglepni senkit. pl tusfürdő stb. Ez nem baj, nem ezért írom, csak hogy érzékeltessem, efféle izgalom nincs)

Mindenki jól bekajált, beszélgettünk egy keveset, aztán vége a banzájnak. Nem tartott tovább az egész másfél óránál, és nálunk ennyi. Megértem hogy magányosan érzed magad, pedig igazából ez is ugyanolyan nap mint a többi..

2014. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nekem nem is csak a Karácsony hanem inkább a szeretet hiányzik. Mióta itt élek csak akkor vagyok jó ha kell valami. Karácsonyt szerettem mindig. Az a legnagyobb baj megbeszéltük hogy jönnek ismerösök. Csináltam töltöttkáposztát, meg egy csomó féle süteményt, és senki nem jön.
2014. dec. 24. 21:41
 5/7 Linó03 ***** válasza:
Részvétem... De komolyan. Átéltem hasonlót kicsiben. De ez gondolom nem igazán vigasztal. Ha a szomszédokat ismered, vidd át szerintem, biztos örülnek, esetleg befogadnak egy beszélgetésre.
2014. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Áh inkább nem zavarok senkit. Meghagyom. Majd szép lassan elfogy.
2014. dec. 24. 22:33
 7/7 anonim válasza:
:-(
2015. máj. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!