Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság miért a lányos fiúk...

Manapság miért a lányos fiúk a népszerűek a csajoknál?

Figyelt kérdés

Manapság csomó fiú 60 kilós, fülbevalót hordanak, tetőtől talpig borotváltak, napi 2 órát töltenek a tükör előtt, folyton hisztiznek és a csajoknak ez tetszik. Miért lett ez a divat? Hogyan érzi magát biztonságban egy nő egy ilyennel? Egy csomó olyan párt látok újabban, hogy a lány erősebb alkatú, mint a barátja. És akik ilyen csaj ismerőseim, azok meg négyszemközt panaszkodnak az ilyen fiúkra, hogy nem akarnak szexelni, mindenben válogatnak, meg nem tudnak magukról gondoskodni, és hogy az anyjuknak érzik magukat, de ha szakítanak összejönnek egy ugyanilyennel. Ezt a cosmopolitan-ban tanítják, hogy ilyen férfit kell választani, vagy honnan jön ez?


Nem az a férfias, ha valaki nagy, erős, önálló és határozott?



2015. jan. 18. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
van ismeroseim kozott ilyen csaj. a baratja titokban bi es velem is volt mar. 20f
2015. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező a súly mióta az erő függvénye? Lebutítom neked, mert valószínűleg szükséged lesz a könyebb értelmezhetőség miatt: szóval attól, mert valaki 60 kiló még lehet jó kiállása (bár az olyan ecsetfejű hülyegyerekekre gondolva, akikre te utaltál valószínűleg igazad van és nagy nulla). Csak ne általánosíts, mert én pl. 66-68 kiló vagyok 188 cm-hez szóval vékony testalkatú, de ha belém kötnél vagy a barátnőmbe akkor szó nélkül neked mennék vagy legalább is éreztetném veled, hogy leszarom hány kiló vagy. Ennyire egyszerű. És mivel figyelek az öltözködésemre még az olyan hülye kőbunkók, mint te könnyen össze keverhetnek a kis ecsetfejű köcsögökkel. Nyilván miután beszélsz velem pár mondatot rájössz, hogy nagyon férre ismertél, de ez a vékony gyerek, köcsög gyerek minek van barátnője szöveg elég szánalmas felfogás. Sokan láttak már 65 kilós boxolót, aki leverte a vele szemtelenkedő kidobót, tehát?
2015. jan. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
valaki az ilyent szereti, valaki az olyant... valaki csajosabb, valaki kevésbé... valaki ad magára, valaki nem... valakinek a külsőség számít, valakinek a belő értékek... mindenki válasszon a saját ízlése szerint
2015. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

"66-68 kiló vagyok 188 cm-hez"


Slenderman te vagy az?

2015. jan. 18. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem az vagyok, aki az ilyen dagadt vagyok menő vagyok csicskákat, mint te a másik előtt lealáz és a végén szarul érezve magad hazakullogsz a magányos szobádba anyád mellé, a csajod mellé nehéz lenne emrt sose volt :D Ennyire egyszerű.
2015. jan. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Akkor én a kérdésedre kérdéssel válaszolok.

Manapság a pasik miért az agyonvasalt hajú, vastag, sötét zsírkrétaszemöldökű, műkörmös, kiteszem-mindenem-azt-is-ami-még-nincs, szoláriumszökevényekre buknak?

2015. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

# 5/6: Mondd el, ki bántott! Miért jó neten random emberekkel kötekedni? Miért akarsz bárkit is lealázni? Ennyire nehéz feldolgozni, hogy csak 66 kiló vagy?


# 6/6: Nekem nem jön be az, amit leírtál. De szerintem egyik ismerősömnek sem. De a kérdésem azoknak szólt, akik el tudják magyarázni, hogy miért jó az ilyen nyálas szájú kisgyerekekkel járni.

2015. jan. 18. 21:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező savanyú a szőlő? :D Tudtam én, hogy bele traffáltam. Még a kis köcsögöknek is van barátnőjük, csak neked sem volt sem nincs sem lesz te kis haszontalan hülye gyerek. :D
2015. jan. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Még a kis köcsögöknek is van barátnőjük"

Legalább beismered, hogy kis köcsög vagy. :D Első lépés a gyógyulás felé.

2015. jan. 18. 23:09
 10/14 anonim ***** válasza:
De azt is, hogy legalább van, ergo neked nincs Együtt javulunk. :D
2015. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!