Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság miért a lányos fiúk...

Manapság miért a lányos fiúk a népszerűek a csajoknál?

Figyelt kérdés

Manapság csomó fiú 60 kilós, fülbevalót hordanak, tetőtől talpig borotváltak, napi 2 órát töltenek a tükör előtt, folyton hisztiznek és a csajoknak ez tetszik. Miért lett ez a divat? Hogyan érzi magát biztonságban egy nő egy ilyennel? Egy csomó olyan párt látok újabban, hogy a lány erősebb alkatú, mint a barátja. És akik ilyen csaj ismerőseim, azok meg négyszemközt panaszkodnak az ilyen fiúkra, hogy nem akarnak szexelni, mindenben válogatnak, meg nem tudnak magukról gondoskodni, és hogy az anyjuknak érzik magukat, de ha szakítanak összejönnek egy ugyanilyennel. Ezt a cosmopolitan-ban tanítják, hogy ilyen férfit kell választani, vagy honnan jön ez?


Nem az a férfias, ha valaki nagy, erős, önálló és határozott?



2015. jan. 18. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ezt tanítják valahol? Szerintem már az óvodában színvonalasabb szájharcokat nyomatnak, mint amit te itt produkálsz. Most tényleg arra vered magad, hogy a kukidat betetted a nuniba? Nagyon rossz ajtón kopogtatsz öreg! Nem hiszem, hogy egy ilyen nethuszárral kéne összemérnem, hogy ki farkalt meg több csajt. De amíg a húgom is erősebb nálad, addig az sem érdekel, hogy a világon vagy. Csak tudnám, hogy az ilyen nyomorékok miért éreznek kényszert arra, hogy a neten arctalanul kötekedjenek? Az utcán beégnél, mi?


És ha az a 60 kiló zavar annyira, akkor felhívnám a figyelmedet arra, hogy én sehol nem állítottam, hogy egy 60 kilós csávó nem lehet rendes ember, csupán egy ma terjedő sztereotípia jellemvonásait gyűjtöttem csokorba, amin te elég jól magadra ismertél és vérig sértődtél. De pattogj csak a monitorod mögött, biztos attól minden problémád megoldódik!

2015. jan. 18. 23:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Ideges vagy? Vagy csak tudatosult benned, hogy egy nulla vagy? :D
2015. jan. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szép álmokat picim. Apucinak holnap dolgozni kell menni, úgyhogy nem tudja tovább törölgetni a nózidat! Jó éjt!
2015. jan. 19. 00:45
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem akartam belekötni, de épp most szólítottad picimnek a másik válaszoló (fiút), ami ironikussá teszi a kérdésedet. :)
2015. jan. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!