Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már gyilkosság vagy...

Történt már gyilkosság vagy eltűnés az ismeretségi körödben?

Figyelt kérdés
mi volt és hogy történt ? mi lett a vége?
2015. jún. 8. 21:53
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
nagyon durva :(
2015. jún. 8. 22:54
 22/26 anonim ***** válasza:

"2 év után becsengetett hozzánk mert jó magaviselet miatt szabadult."


És mi volt a reakció? Beszéltetek vele?

2015. jún. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
41%
Mikor csengetett én mentem ki, mivel én nem voltam a tárgyaláson így nem is tudtam ki az, csak mondta, hogy apukámmal szeretne beszélni. Be mentem apukámnak szólni, hogy keresi XY, apa nagyon ideges lett, nem is ment ki hozzá. Anya beszélt vele. Annyit mondott, hogy nagyon sajnálja ami történt, de ő már ebbe az országba nem tud élni elköltözik Németországba. És ha bármire szükségünk lesz akkor nyugodtan keressük, mert ő miben tud segít nekünk. Kb. 2 hónapot élt Németországban. Mikor mentünk nagybátyámhoz a temetőbe láttuk, hogy ott van. Köszönt és elment. Láttuk, hogy ki volt sírva a szeme, és még azon az éjszaka öngyilkos lett. A búcsú levelében azt írta, hogy nem tudja feldolgozni, hogy egy embert megölt.
2015. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
55%

Volt egy ismerős, ő vonat alá ugrott, mert szakított vele a párja.

Egy nőt nagyon durván meghurcolt az apeh és pont akkor családi problémái is voltak, és folyóba ugrott.

Anyukámnak volt egy betege akit kezelt, na őt kilökte a felesége az ablakon, bár túlélte, de folyamatosan kezelni kellett később.

Takarítói munkát hirdettek meg egy tanyán fiatal lányt kerestek. Viszont a megadott címen kiderült nem is kerestek embert. Persze addigra eltűnt egy lány aki jelentkezett a munkára. Egy másik országba eladták prostituáltnak.

2015. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Az iskolánk volt igazgatója, ekkor tanára a vonat alá került... Valahogy.
2015. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Még középiskolás voltam kb. 11-12 évvel ezelőtt, amikor egy párhuzamos osztályba járó fiút elütött a vonat. Nem tudom, hogy baleset volt vagy öngyilkosság, csak látásból ismertem a srácot.
2015. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!