Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kéne vagy mennyit megtanul...

Mit kéne vagy mennyit megtanulnom ahhoz hogyha leszólít egy külföldi az utcán (angolul) értsem amit mond és útba tudjam igazítani?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
egy picit kéne csak nem sokat
2015. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az alapokat kell megtanulnod, és a képességeidtől függ, hogy mennyi időt vesz igénybe. Onnantól pedig elég jól lehet boldogulni. Nézz angol filmeket felirattal, onnan is ragad rád valami.
2015. júl. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolnod kéne esetleg egy tanárral, perfect angolossal vagy külföldi emberrel a szóbeli társalgást.
2015. júl. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 16. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=X99CPqUGhio


Ui: Menekültekkel ne állj szóba! Veszélyesek lehetnek.

2015. júl. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj az angollal, hogy jóformán mindenki úgy ejti a szavakat, ahogy akarja. Van persze egy "standard", de valahogy az senkit nem érdekel.

Nem tudnám megmondani, mennyi filmet láttam, mennyi zenét hallgattam angolul, de még mindig sokszor nem hallok ki bizonyos szavakat, annyira furán ejtik.

Minél több filmet nézz meg, hogy minél többféle kiejtést ismerj meg. Ez nem garantál semmit, de elég közel visz hozzá.

2015. júl. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 19. 17:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Minimum 25 dialektus van az angolban, nekem 4 èv kellett míg megtanultam legalàbb 4 különbözőt...főleg a brit ès az amerikai nagyon kulönbözik, az afrikairól ne is beszèljünk!
2017. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!