Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nincs miert felkelnem, nincs...

Nincs miert felkelnem, nincs miert elnem, hogyan valtoztassak ezen?

Figyelt kérdés

És igen, ma reggel felkeltem(vagyis inkabb csak vergodtem az agyban) es ugy ereztem "nincs miert felkelnem, unalmasaz elet".

szakitottam a baratommal egy ideje, azon mar tul vagyok, szomoru mar nem vagyok eniatt, a barataim mind nyaralnak most vagy rokonoknal videken vannak, igy baratok "nelkul"(persze mindenkivel tartom a kapcsolatot facebookon) allandoan arra gondolok, mennyire hianyoznak a kiskori barataim, hogy milyen jo lenne ha ujra jo lenne veluk a kapcsolatom. rengeteget olvasok, de most beleuntam. es most 2 hetre nincs szinte semmi programom. csak ugy eltelik a nyar, es banni fogom, hogy nem hasznaltam ki minden percet.

probalok írni, de nincs ihletem, tronok harcat nezek, de mivel olvastam a konyvet, nem igazan kot le. a filmeket ugyszint megunom. tenyleg nem birok mit kezdeni az eletemmel. kozben pedig melysegesen megvetem magak, hogy teljesen nyugi van az eletemben, megis itt vergodok es sajnaltatom magam...

hogyan valtoztathatnek ezen?


2015. aug. 9. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen érzés, bár rám csak 2 napra szakadt rám a szabadidő, nem 2 hónapra, ugyanis dolgozom. Csak eddig sose volt két szabadnapom egymás után, és unalmas egyedül otthon.

Én ilyenkor tanulni szoktam, takarítani, lakást dekorálni, ritkábban elmenni vásárolgatni, sajna az én barátaim is messze vannak.

2015. aug. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiányoznak a régi barátok, mégsem keresed fel őket?? Vagy új barátokat is szerezhetsz ha társaságra vágysz... magad alakítod az életed, a napjaid úgy telnek ahogy te akarod. Nem sajnálkozni kell, hanem azt tenni amit szeretnél... magától semmi nem változik meg. Menj szórakozni vagy amit csak akarsz, nyaralni, stb. Barátokat mindenhol lehet találni, ismerkedni bárhol lehet.
2015. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!