Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmebeteg? Vagy csak a kajámat...

Elmebeteg? Vagy csak a kajámat akarta lenyúlni?

Figyelt kérdés

Télen történt ez velem: McDonaldsban ültem 1 bevásárló központban, nem messze az egyetemtől ahol tanulok. Délután, kb. fél 3 lehetett és a következő órám csak 5kor kezdődött, ezért beültem enni. Ahogy ettem a hamburgeremet az étterem bejáratához közel, ahol rajtam kivül senki nem ült, leült a velem szemben lévő asztalhoz 1 férfi, vele szembe pedig 1 nő. A nő háttal ült nekem, telefonozott végig, nem volt rajta semmi különös, viszont a férfi egész végig bámult engem, aztán szintén a telefonját bütykolte, majd megint bámult. A nő megette a hasáb burgonyáját majd kimentek, és egyből utána a férfi helyére leült egy másik aki szintén furcsán bámult. Elővettem a tükrömet, mert azt hittem van valami furcsa rajtam, de semmi nem volt. Erre megszólalt a pasas, azt kérdezte hány éves vagyok. Én: tessék? Erre ő csóválta a fejét és bámult tovább, mire én kérdeztem hogy mit bámul ennyire rajtam. Ő megint elkezdte: hány éves vagy? Én: Mi közöd hozzá? Ő: azt kérdeztem hány éves vagy?

Elkezdtem telefonálni, összeszedtem a cuccaimat és kimentem az étteremből, bementem 1 butikba, majd kb.1 órát vártam és csak nagy embertömeggel mentem ki a buszmegállóba. Nem értem mire véljem ezt az egészet, nem volt rajtam semmi kihivó ruha, farmerban voltam, egyszerű pólóval, 20 éves voltam (sokan azt mondják fiatalabbnak nézek ki, mert kicsi és vékony vagyok). A pasas kopasz volt és nem néztem ki sok jót belőle. Azóta sem tudom mi volt ez. Kandikamera? Kajatolvaj? Vagy tényleg vmi őrült, esteleg erőszakoló vagy csak én dramatizálom túl a helyzetet?



2015. szept. 19. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom nem volt rajtad melltartó, azért nézett a pasas, vagy azon gondolkodott, hogy miért vagy télen egy szál pólóban, ne csinálj már ekkora műsort. Hogy jön ide a kajád? Biztos a te megcsócsált, nyálas fél sajtburgered kell bárkinek is, ezt komolyan gondoltad? Meg az a párbeszéd, ahogy te leírtad:


- Hány éves vagy?

- Tessék?

- (fejcsóválás)

- Mit bámul ennyire rajtam?!

- Hány éves vagy?

- Mi közöd hozzá?

- Azt kérdeztem, hány éves vagy?


Mint két fogyatékos, mindkettő a saját kis világában. És ezek után 1 teljes órát bújkáltál egy butikban, mert hátha téged üldöznek... és hogy hogyan jött a képbe az ezelőtti pár, az már csak a te kis buksidban függ össze, valójában totál világos, hogy ha a csaj végig telefonál, akkor a fiúja unalmában nézelődik, nem? De te olyan beképzelt vagy, hogy azt hiszed, hogy pont csak téged nézhetnek. Ez a legesleghülyébb összeesküvéselmélet, amit valaha hallottam. Juj és pooooont arra a székre ült le egy pasi, aki pooooooont téged nézett... tudod mit, kislány? Talán azt nézte szerencsétlen, hogy TE mi a túrót bámulsz rajta, mert ha te láttad, hogy téged néz, akkor neked is folyamatosan rá kellett nézned, simán lehet, hogy te kezdted az odanézegetést, őt meg ezzel rohadtul zavartad, mert sokan utálják azt, ha evés közben valaki a képükbe bámul... és ezért visszabámult, hogy vedd a lapot és fejezd be. Miután kimentél, hát biztosan nem ment utánad, hanem végre nyugodtan ehetett 😃 Azóta se jutottál ennek a három embernek az eszébe, te meg még mindig ezzel vagy elfoglalva, nevetséges.

2015. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 opened paradise ***** válasza:
Szerintem csak fletnis.
2015. szept. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ahogy már előbb is írtam nem voltam kirívóan felöltözve, farmer volt rajtam, sportcipő, póló (nem kivágott) és nem szokok melltartó nélkül mászkálni, merr azt utálom. 11es te tiszta hülye vagy. Egyáltalán nem bámultam a pasast,sőt kerültem a tekintetét mert zavarba ejtően sokáig nézett engem és még a fejét is úgy csóválta mintha vmi nem normálisat csinálnék, de semmi abnormális nem volt rajtam...
2015. szept. 20. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!