Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket zavar vagy...

Férfiak, titeket zavar vagy tetszik egy nőn a szép sűrű, hosszú műszempilla?

Figyelt kérdés
Mindig rajta van,sosem látni azok nélkül. Kort is irjatok légyszi :)

2015. szept. 30. 22:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
28%

Ennek az oldalnak ne higgy! Ez nem tükröz semmit.

Nekem nagyon tetszik a műszempilla, vagy a kifestett szem.


Az itteniek elvárásai a nőktől egyáltalán nincsenek összhangban a 21. századi európai elvárásokkal egy nőtől.

2015. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
62%

21-esnek:

Attól, hogy Neked tetszik, még lehet, hogy másoknak nem.


"Az itteniek elvárásai a nőktől egyáltalán nincsenek összhangban a 21. századi európai elvárásokkal egy nőtől."

Ezt a kijelentést meg inkább nem is minősítem.

2015. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
79%
21-es először leírja, hogy ennek az oldalnak ne higgy, utána meg leírja (itt), hogy neki tetszik...szóval neki se lehet hinni! :D
2015. okt. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
41%

21: Akinek műszempilla nélkül kevésbé tetszik egy nő, az igazából homo, és csak kifogást keres:)

Tudom tudom, a jövő pinája a segg, és a 21.században kínos lesz heteronak lenni.

2015. okt. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21%

"Ha a műszempilla olyan mint az igazi: akkor teljesen fölösleges, mert az igazi is pontosan olyan."

Az egyik ember műszempillával olyan, mint egy szerencsésebb a saját szempillájával. Ez a lényege.

2015. okt. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Nem tetszik.

Kor.

2015. okt. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Zavar.

19F

2015. okt. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
76%
A szavak mások mint a látvány' rakj ki egy smink nélküli átlagos nő képét és sminkkel műszempillával. Kíváncsi lennék a szavazatokra hogy összességében kinek melyik tetszik jobban. Végeredményben a nők nem a műség miatt csinálják ezt hanem mert hiszik így szebbek. Az persze más kérdés ki mennyit tud erre áldozni. tobábbá az ízlés és az összhang tökéletes egyensúlya sem árt. Profi sminkes munkájától magadhoz nyúltok apukáim xD
2015. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!