Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam abba vele...

Anonymous0123 kérdése:

Szerintetek hagyjam abba vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Március elején egy fiúval megismerkedtem a neten..Nem voltak barátaim és sokat beszélgettem vele facen.

Szerelmes lett belém és énis megszerettem de idővel lettek barátaim és pasim is lett.Erre felidegesedett és felszedett egy csajt és állandóan arról beszélt hogy kinyalta meg h milyen jó csajok vannak a sulijában.Nagyon elhanyagolt.És azt mondta már nem szeret.Én elmentem oda ahol ő lakik de nem volt otthon és ezek után nagyon rosszul éreztem magam.

Én letiltottam de kis idővel feloldottam és bejelöltem.Ő visszajelölt és rámirt.

Pár napja beszélgetünk de uncsi dolgokról meg nem is szivez meg semmi..Talizni akar de még nemtudom..

De énse nagyon irok vissza neki meg ő se..

Igazából nagyon pszihopata gyerek aki macskák fejét vagdossa le meg sátánista elmebeteg,de ez másik téma.

Szerintetek miért törődik még mindig velem?

Egyáltalán érdemes vele folytatnom a beszélgetést?



2015. nov. 26. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. A fele csak kamu amiket írkál.
2015. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
90%
Mindenképpen!! Istenem ha csak ennyi bajom lenne, hogy valaki nem szivez nekem vissza...
2015. nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mint külsősként, csak annyit tudok ezek alapján mondani, hogy ki akart használni. Ennyi. Ha szerelmes lenne beléd, akkor nem hülyül meg. De mondom, nem teljesen tiszta a kép, mert nem ismerlek titeket. Röviden...
2015. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Szerintem veszelyes, irod satanista, macskak fejet vagja le. Pszihopata nincs empatiaja, akar te is veszelybe kerulhetsz ha talizol vele. Irod nem szivez de akar talizni talan bosszut forral, kedveskedik es ha a macskafejet levagja akkor ha egy pszihopata kezebe kerulsz ne remelj sokat, elvezi az ilyen a kinozast az olest. Amit en ajanlok keruld. Ne tiltsd le, viszont soha ne irja ra, ugyis te vagy a lany, ha ir irhatsz ritkan megkesve jajj nem voltam itt es csak lenyegtelen dolgokat semmi sziv. Szepen lassan lefog kopni rolad, talizni ha akar mond jo jo, majd es kifogasokat keresel majd.

Szerintem veszelyes a pasi, nagyon rafazhatsz vele.

2015. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Figyi... ha most ugy erzed hogy jo az eleted akk hagyd a francba... nem er vele foglalkozni... ha viszont ugy gondolod hogy mar rajta kivul nincs senkid akk ne hagy mert megorit a magany... De ezek alapjan dontsd el te melyiket valasztod... :)
2015. dec. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!