Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam békén, amíg szakít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam békén, amíg szakít a jelenlegi párjával, vagy tartsam vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik. Kiderült, hogy egy hosszú párkapcsolat végén jár. Voltak szituációk és volt pár jel amikből rájöttem, hogy én is tetszem neki.

2015. szept. 16. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondta neked, hogy szakítani fog? Vagy pontosan mi a szitu?
2015. szept. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem mondta, hogy szakítani fog, de le volt törve és gondterhelt miatta. Annyit tudok, hogy a végén járnak.
2015. szept. 16. 16:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
:D:D Nem fog vele szakítani, ha fog, akkor sem fog veled összejönni. Ha annyira bejönnél neki, nem várna a szakítással. Ha pedig mégis szakít, akkor meg már szabad lesz a pálya, és olyat keres, aki miatt szakítani is képes lett volna. Ne menj le kutyába.
2015. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. szept. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy fogsz járni, mint az én nagy-nagynéném :)


Vele is ezt csinálta egy idősebb (mármint nála idősebb) nős férfi a vége az lett hogy Manyi néni goes psycho és temetés 28 évesen.

2015. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!