Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert mondjak azt, hogy...

Miert mondjak azt, hogy hallgass a szivedre? A ti szivetek szolt mar hozzatok? Mi ez a hulye duma?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 17:42
 1/7 anonim válasza:
Ezt nem szó szerint kell érteni hanem hogy tedd azt amit érzel
2016. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

te sosem álltál 2 lehetőség közt vacilálva? az egyikhez lenne kedved, míg ha józanész zserint kellene dönteni akkor a másikat kéne választanod.

ekkor van az amikor szembe állítják a szívet meg az agyat. (amikor SZÍVesen csinálnál valamit, de az ellenkezője lenne a logikus, jobb ha utánanéz, belegondol az ember)

2016. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hozzám egyfolytába beszél, vagyis inkább ritmusokat játszik. Biztos azt akarja, hogy zeneszerző legyek!
2016. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége, ha az érzéseidre hallgatsz, boldogabb leszel és jól döntesz.
2016. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ha a szívedre hallgatsz, később rájössz, hogy az eszedre kellett volna.


Kivéve, ha segghülye van, akkor bármire hallgathatsz.

2016. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha dönteni kell, gyakran dilemmázok a 'szív' és az 'ész' által súgott választás között :) Az ember általában megérzi, hogy mi lenne a helyes. Volt velem olyan, h. hazudtam, mert féltem és tudtam, hogy ha az igazat mondom, bajba kerülök. (bár nem olyan súlyos baj volt, de kellemetlen eset) Megúsztam tehát, de utána olyan rosszul éreztem magam, szomorú voltam. Pedig a szívem előtte azt mutatta, hogy az igazat kellene mondani... Szerintem ha a szíved szól, tulajdonképpen a lelkiismeret.
2016. febr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallgass a szívedre.... Ha tetszik egy nő vidd ágyba. De jobban járnál ha többet olvasnál könyveket.
2016. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!