Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosítvány részletekben?

Jogosítvány részletekben?

Figyelt kérdés
Ha jogsit részletekben akarom fizetni az, hogy működik, hasonlóan, mint egy kölcsön? Nem sok infót adnak az oldalakon...

2016. márc. 17. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt magával az autós iskolával kell megbeszélned. Amúgy nekem nem kérték egyben a gyakorlati oktatás árát például, hanem pár alkalmanként kellett fizetnem.
2016. márc. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? A kölcsön az, amikor valaki kölcsönkér pénzt valaki mástól, az pedig kölcsönadja neki, és ezt a pénzt később vissza kell adni. Ennek mégis mi köze lenne egy szolgáltatás kifizetéséhez? A részletfizetés azt jelenti, hogy nem egy összegben fizeted ki a dolgot. Tehát pl. nem az van, hogy bemész, és egy borítékból kiveszed a 150 ezer forintot és odaadod, hanem mondjuk 5 alkalommal fizetsz be 30 ezer forintot.
2016. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kölcsön azon részére értettem, ami a részletfizetésről szól...biztos nagyon nehezetekre esik ki következtetni...tényleg full érthetetlen...

kölcsönt ugye nem minden feltétel mellett adnak és van kamat stb. ezért kérdeztem így...húhúúú

2016. márc. 17. 22:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy te részletekben akarod fizetni a jogsit, még semmit sem árul el arról, hogy a konkrét autósiskolánál van-e ilyen lehetőség. Náluk kell érdeklődnöd! Vagy mindenki számára elérhető a lehetőség, vagy pedig bizonyos méltányossági alapon kérheted, hogy fizethess részletekben.
2016. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A részletekben való fizetés azt jeleni az autósiskoláknál, hogy nem egyben kell a gyakorlati órát kifizetni, hanem pár alkalmanként. Tehát 4-5 órákat szoktak egyben kérni. A vizsgadíjat pedig egyben kell fizetni a vizsgaalkalom előtt. Olyan iskolával még nem találkoztam, ami hitelt adott volna. Főleg hogy a legtöbb tanulóvezető általában fiatal iskolás.
2016. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!