Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Koleszosok/volt koleszosok!...

Koleszosok/volt koleszosok! Valakinek valami jó ötlet?

Figyelt kérdés

Minden érdekelne,ami ehető,és koleszban elkészíthető! 2 éve koleszos vagyok,amúgy szeretem is a szokásos(hangoskodás,hideg víz,hideg szoba,balhé,kéregetés) kollégiumi problémákat leszámítva,viszont nem tudok egyszerűen normálisan enni,mert a kaja vagy el van rontva vagy alapból,mint étel ehetetlen. Minden kollégista tipp,és ötlet érdekelne,az sem baj,hogy rohadt vicces,vagy ha ultra gáz! :D

/Azért van néhány tényleges kedvencem,gondoltam rá,hogy a repetát kérni,és elrakni másnapra,csak a probléma,hogy mindig csütörtökön vannak finom kaják,péntekre meg ugye már felesleges tartalékolni./

Szívesen fogadok olyan tanácsot is,hogy mit érdemes otthonról hozni,minden,ami a kajálással kapcsolatos! :)


2016. aug. 26. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Melegszendvics
2016. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ez a koli... van konyhátok, tűzhely, sütő, mikró, stb, ahol alkothatsz? Mert akkor bármit meg lehet csinálni. Nincsenek korlátok. Én még pörköltet is csináltam ha épp ahhoz volt kedvem. Na meg sushit, ahhoz csak rizst kell főzni.:) De többnyire vettem kész kajákat a boltban, pl teszkó sültcsirke, konzerv kaják, instant leves, stb. Ezeket szeretem jobban. Na meg pizzarendelés... a lényeg.
2016. aug. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Instant levest szereted? :D
2016. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,pizzázni mi is járunk,de azon nem lehet élni! Instant levest is imádom,de amikor szerdán rájössz,hogy eddig csak instant levest ettél,az elég kellemetlen!:D

Konyhánk van,de az csak akkor opció,ha van szabad 1-2 órám(ami még ritkább,mint a jó kaja),mivel mindent csillivillin kell ott hagyni. Mikró van! :) Amúgy nekem is van mindenem,szóval pl. tál hiánya ,és hasonlók nem probléma! :D

2016. aug. 26. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
rendelj ebédet. E-food-on egy kis adag, ami nem is olyan kicsi, vagyis én jól lakok vele, min. 450 ft, heti négyszer 2000 ft. Ha egyetemista vagy, csak akkor ajánlom, mert akkor már dolgozol és van pénzed, bár ha megoltható gimnazistaként sem probléma.
2016. okt. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!