Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tiltanak le ennyien a...

Miért tiltanak le ennyien a facebookon?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az emberek nem akarnak velem beszélni, sokan nem válaszolnak, sőt, időnként azt látom, hogy a nem válaszolás mellett simán le is tiltanak, pedig sosem írok semmi sértőt, vagy erőszakosat.

Kb 50-60 embernek lehetek szinte ok nélkül a tiltólistáján, ezek közül van akivel csak túl kedves voltam és meggondolta magát és többet nem beszélt velem és le is tiltott de a volt barátnőm is közöttük van, vele sem beszéltem a szakítás óta. Sok olyan ember is letiltott akiket nagyon kedveltem.

Engem senki sem kedvel? Mi lehet ennek az oka?

Nem vagyok sem nagyképű, sem erőszakos. Mi lehet a baj? Miért ignorálnak ennyien?


2016. nov. 11. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy túl gyakran írsz nekik. Van életük, neked is, szerintem ha nincs semmi mondanivalód a "szia mizu"-n kívül nem is kell őket zavarni.
2016. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert bunkó vagy, és még csak észre se veszed magad. Abból az 50-60 emberből sokan biztos el is mondták neked, mi veled a baj, de meg se voltál hajlandó hallani.
2016. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy az a baj, hogy bunkó lennék, egyszerűen csak értéktelennek tartanak valamiért. Mert nincs felépítve egy digitális szociális státuszom mint sok díszkakasnak.
2016. nov. 11. 16:32
 4/12 A kérdező kommentje:

Mert ha mondjuk az olimpiai sportoló erős tamáska ír nekik a testnevelési egyetemről akinek 3 barátnője van és kocsija, akkor a szia mizura is azonnal ömlik a szóáradat.


VALAHA én is voltam ilyen pozícióban.


Ha meg én írok nekik (ma már is) akkor. "mit akar ez a nyomi már megint, inkább letiltom"

ez a baj.

De egy hamis kép miatt gondolnak nyominak mert a facebookos személyiségünk nem fedi a valóságot. Miért van az, hogy én soha senkit nem ítélek el? 1-2 olyan emberen kívül akik már megöléssel, veréssel fenyegettek brahiból senkit sem tiltottam le soha a facebookon.

2016. nov. 11. 16:34
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a digitális szociális státusz?
2016. nov. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Már sikerült is illusztrálnod, mekkora *** vagy.
2016. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom facebookon próbálsz csajozni, mert élőben nem megy.

Az ilyenek tényleg elég idegesítőek.

2016. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk, te kikre írsz rá? Akiket ismersz....vagy nem ismersz? Mert ha nem ismered őket és XY nőre írsz rá...akkor ne csodálkozz hogy megy rád a tiltás.
2016. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja hát ilyen is van hogy random ráírok, de régen ilyenekből elég durva randik is sikerültek (egyéjszakás, csók, stb)


Most meg az van, hogy egy pár napig érdeklődik, aztán rájön, hogy lúzer vagyok és letilt. Ez évek óta példátlan és most rekord mennyiségű.

2016. nov. 11. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Oké. Egy valamit nem tudsz a facebookról ami fontos...nem társkereső oldal! Mások sem erre használják:D
2016. nov. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!