Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek nem bírom már?

Mit tegyek nem bírom már?

Figyelt kérdés

Tegnap szakított velem a párom. Azóta csak sírok,és úgy érzem ezek után nem tudok a tanulásra figyelni mert csak ő jár a fejemben.És tele sírtam már a füzetet is,nem tudok tanulni,a tanulásra figyelni meg végképp nem.

Ráadásul csak tegnap derült ki az is hogy anyósom mind végig utált,csak a fia miatt volt velem kedves,mert 1x kiosztottam,mert rágalmazott.De utána bocsánatot kértem.

Mit tegyek? Úgy érzem nem bírom a barátom nélkül,és nem tudok tanulni se.



2016. dec. 9. 01:35
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Annyira nehezen viselem hogy az előbb direkt az ollóval a kezembe vágtam,sose tettem még ilyet,csak karcolás lett.
2016. dec. 9. 01:46
 2/16 A kérdező kommentje:

Amúgy a barátom azért dobott mert mondtam neki hogy utálom,mert mikor az anyjának a barátja lehordott engem minden k*vának nem állt mellém.És ez a vita eszembe jutott és mondtam neki,és azt is hogy utálom. De nem szó szerint értettem,nálam az azt jelenti hogy haragszok rád. Mondtam ezt neki de hiába,csak dobott...


Anyós jelöltem pedig azért utál,mert azt mondta a fiának hogy nekem gyerekem van azért járok esti iskolába. És egyszer rám írt facebookon és ezt számon kértem rajta,felkaptam a vizet és le is k*ztam akkor,ez októberben volt. De utána bocsánatot kértem tőle 2hét múlva.

2016. dec. 9. 01:52
 3/16 A kérdező kommentje:
Anyós jelöltem pedig több dologba is beleszólt pl hogy ne szedjem a fia szemöldökét,meg hogy mennyit vághatok a fia hajából hány cm-et. És mikor ez ügyben ráírok kérdezem hogy miért szól bele meg ilyesmi letilt,tegnap is letiltott mikor kérdeztem miért utál.Pedig normális hangnemben kérdeztem.
2016. dec. 9. 01:56
 4/16 A kérdező kommentje:
Barátom 17/F én 19/L
2016. dec. 9. 01:57
 5/16 anonim ***** válasza:
Isten ments! Magadat ne károsítsd meg! Sírj sokat és sírj. Ezt tudom javasolni. Ahogy elnézlek az is segítene neked ha valakinel elmondanád ezt, ahogy ezt meg is tetted. Ha gondolod írhatsz akár privátba is vagy nyilvánosan, ahogy kényelmes.
2016. dec. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha ez az egy dolog ennyire káros volt a kapcsolatnak, régebb óta is voltak gondok, nem?
2016. dec. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Augusztusban jöttünk össze,itt az oldalon ismertem meg.

Jól elvoltunk,sajnos elég forrófejű típus voltam.Sokszor lehurrogtam,ő pedig túl érzékeny típus.Mindent a szívére vett.De változtam,sikerült,már nem hurrogom le mindenért.

Na október 6-án rám írt az anyja,én meg jól neki estem hogy miért mondta hogy gyerekem van stb,elég csúnyákat mondtam neki,ezért a fia dobott is.1hónapig külön voltunk. Amit hasonlóan nehezen viseltem,sírtam sokat,alig ettem stb...

2016. dec. 9. 02:09
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kétszer dobott. És jól sejtem, hogy nem bírtad nélküle, ezért visszakönyörögted magad és mindketten változást ígértetek egymásnak?
2016. dec. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én igen,én változtam is.Ő nem,ő megis változott,2hétig nagyon forrófejű volt velem. Utána változott ő is.2hete már szépen elvoltunk.
2016. dec. 9. 02:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen krízishelyzetben vagyok,ha gondolod írj.
2016. dec. 9. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!