Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ismeretlenek...

Mit csináljak? Ismeretlenek zaklatnak és félek tőlük! 13/L

Figyelt kérdés
Előre szólok, hosszú lesz! Valamelyik nap mentem a suliba, és az utcán 6 huszonéves srác meglátott. Oda jöttek hozzám, körbevettek és azt mondták nekem, hogy nagyon szép lány vagyok, aztán elkezdtek fogdosni meg kérték, hogy feküdjek le velük. Több ilyen is volt már, de nem mindig Ők, hanem mindig más, de vannak, akik rendszeresen zaklatnak. Haza fele általában a barátommal és a bátyámmal szoktam haza jönni, mert jóformán egymás mellett van a sulink. Kedden 3 órával később végeznek, de akkor sem megyek haza egyedül, mert akkor néhány fiú osztálytársam haza kísér, úgyhogy ezzel igazából nincs is gond. Viszont az oda felével már gond van, mert a barátoméknak minden nap van nulladik órájuk (11-esek mindketten és osztálytársak), és valahogy mindig megtalálnak az ilyen emberek. :( Nem tudom, hogy szóljak-e a szüleimnek. Túl nagy felhajtást csinálnának belőle és azt én nem szeretném. Még pszichológushoz is képesek lennének elküldeni, amit meg végképp nem szeretnék. Azon gondolkozom már egy ideje, hogy szóljak-e a barátom apjának, mert Ő rendőr és talán eltudná csendben intézni a dolgokat, de kb. felesleges, mert nem bántott fizikailag senki, úgyhogy bizonyítani nem tudnánk. Ja és egyébként tanulok önvédelmet és spray-em is van, de az a baj, hogy ilyenkor én teljesen lefagyok és nem merek semmit sem lépni. Segítsetek kérlek! Hogyan tudnám megvédeni magam?

2017. jan. 14. 13:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
#7, ez nem kamu kérdés! Nem kell elhinned, de attól még lehetne benned egy csöppnyi emberség, hogy írj valami tanácsot!
2017. jan. 14. 14:31
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz vele krrdező, ne is vedd észre az ilyeneket.
2017. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
Tök mindegy hogy néz ki, senkit sem zaklathatnak mások! Szólj a szüleidnek mert ebből még sokkal nagyobb baj is lehet!
2017. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Egyébként a szüleim ezt, hogy tudnák megoldani? :/
2017. jan. 14. 14:47
 15/19 anonim ***** válasza:
Hát szerintem apukád elbeszélgetne velük, meg feljelentené őket.
2017. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%

Elkezdtek fogdosni? Konkrétan midet?

Nálam ezzel próbálkozna bárki is, ketté törném a karját.

Egyébként velem 1x volt az, hogy pár fiú megfogott és el akartak rángatni magukkal. peig nem vagyok én se az a kihívó típus. Lehet hogy épp ezért minket találnak meg az ilyenek.. Na de már egy ideje úgy védem ki ( sikeresen) az ilyet, hogy csúnyán nézek, éreztetem velük, hogy nem félek. De persze lehet, hogy azért se közelednek már mert 2 éve raszta a hajam és sokakat taszít :D

Lényeg az, hogy próbálj meg kemény lenni, próbáld a dühöt amit érzel erre fordítani és rugd úgy meg az eggyiket hogy utána hetekig ne tudjon járni se :)

2017. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel hangrögzítővel, de olyan helyen tartsd a telefont, hogy ne lássák. Ha ez megvan akkor már bárkihez fordulhatsz akiben megbízol, bárki hinni fog neked mivel van bizonyítékod. Akik rendszeresen zaklatnak, azokat mindenképp többször is vedd fel, hogy megbizonyosodjanak róla, nem egyedi az eset. Esetleg ha ismersz olyan lányokat akik arrafelé járnak, vagy akár az ismerőseid körében is érdeklődhetsz, hogy őket nem zaklatják e.
2017. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
4%
Kösz hogy lepontoztatok, legalább leírnávalaki, hogy mi volt a baj a válaszommal? utolsó előtti vagyok
2017. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
56%
Szia, a mai generáció ilyen. Ezt el kell fogadnod, viszont nem kell tűrni. Mond el a szülőknek a dologokat, ha nem segít, akkor én a helyedben beiratkoznék önvédelmi tanfolyamra, az elmondottak alapján később is lesz ilyen problémád, és később még rosszabb is lehet. Ügyes legyél. 21/F
2017. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!