Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az embereknek honnan van...

Az embereknek honnan van ennyi pénze márkás ruhákra?

Figyelt kérdés

Mostanság sok ilyet látni, márkás ruhákban/márkás táskával, és nem is az olcsóbbik fajtával.

Egy személyen nem nagyon látni kétszer ugyanazt!

Persze nekem is vannak márkás ruháim de azért még is kéthavonta ha veszek újat.

Honnan van ilyen jó minőségű márkás ruhákra pénzük?



2017. jan. 22. 01:51
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
24%

"Draga az a kis darab cimke."

Na ez a proli gondolkozás. Nem mindegy, hogy Roberto Cavalli, vagy Csing Csang Csung, a takarítófiú tervei alapján szabják azt a ruhát, nem mindegy, hogy milyen anyagból, és így tovább. Ne irigyeld mások "kis darab címkéjét", mások sem szólják le a te olcsó, rosszul szabott konfekcióruháidat.

2017. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%

Na jó, de most mit is értünk márkás ruha alatt? Mert a New Yorker, H&M, C&A stb. ezek is márkák, de gyakorlatilag olcsóbbak mint a kínai. A kínaiban már 5000 alatt nem nagyon kapok egy normális felsőt, a New Yorkerben meg 2000-ért szoktam venni a pólókat. Nem csak az a márka, ahol ötszámjegy alatt nem is lehet vásárolni semmit sem.


Amúgy meg ahol én dolgozom, ott mindenki a minimálbért keresi és kb. minden ötödik embernek iPhone-ja van meg kocsival jár dolgozni naponta! Szóval ha ők ki tudják valahogy az ilyeneket fizetni, akkor egy kicsit is jobban kereső biztos, hogy simán megengedheti magának a márkás ruhákat. A titok nyitja, hogy kell egy pár, aki többet keres, mint te. ;)

2017. jan. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
19%
11-es, en nem szolom meg masnak a "markas" cimkejet, tudniillik, nem HUF-bol elek mar 41 eve, szoval kar volt berofogni, ha nem tudod ki, honnan irkal, milyen eletstilussal.
2017. jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%

Én àtlag fizetésből élek és nálam a kevesebb, de jobb minőségű ruha az elv. Nem vagyok hajlandó kínai cipőt felhúzni, ami szétcseszi a lábam és a sok műszàlas ruhától égnek áll a hajam, szó szerint.

Nem a legújabb divat szerint öltözködöm, hanem praktikum rá törekszem és arra, hogy ami rajtam van komfort érzettel töltsön el.

Úgyanígy vagyok a parfümökkel is, jobb minőségűt veszek és nem fújkálom magam vele orrba-szájba.

Amúgy nagyon sokan akcióban vásárolnak..

2017. jan. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
62%
#11 ha a kínai csung csung tervei alapján gyártott ruha 3x tovább bírja, mosásnál nem ereszt színt, kényelmes, meleg, olcsó, akkor inkább az övét veszem föl!
2017. jan. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
89%
#15 - de te is tudod, hogy ez csung csung ruháira nagy általánosságban nem igaz.
2017. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
43%

#11. A márkasznob-ság nem egészséges'sőt a szob gondolatok sem.

Például én értek az anyag minőséghez,-anyagösszetételhez és még a szabáshoz is...

Kínai áruházban fellelhető tökéletes minőségű török pamut-gyönyörű igénnyesen kidolgozott varrással,ellenben van egy pár márkabolt ahol a nagy nevek alatt már csak 60-70%-os minőségben olcsó alapanyagból dolgoznak ,ill az olcsó munkaerő csak összedobta a bizonyos darabot.

Az általad említett Just Cavallit is hamisítják illetve "akcióban" a legtöbb embernek ez egy elérhető márka...-és nem a legeslegjobb.

-De a márkasznobok'-veszik és a divatházon'kívül még összehoztak Cavalliéknak pár menő kávézót is...

A minőségi ruhanemű legfőbb tesztje a szárítógép!-(bevarrt címke alapján)-

Mindegy,hol vásárolod,ha jó olyan álapotban szeded ki ahogy megvetted!

A prolizással meg melléfogtál.

2017. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
93%
Sot, minden "markanak" van igazan egyes darabja, minoseggel, jo anyaggal, de van ugymond masodosztalyu aruik, masodosztalyu arakkal, masodosztalyu uzletekben. Gondolom, #11-es ebbe rohangal, es azt hiszi, hogy o hu de "markas" emberke. Nezzuk csak, Jimmy Choo cipok, pl. Van 6 ezer dollaros, de van 4 szaz dollaros, akkor most melyik egyedi, "markas" es igazan melyik reteg veszi melyiket?
2017. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
86%

Ez számomra is érthetetlen. Mindig meglepődöm, ha szabadságon vagyok és hétköznap tele van a pláza. Idősebb, sokszor ápolatlan emberek, fiatalok szülőkkel, babakocsisok, mindenki vonul tele szatyrokkal a drága boltok logójával. Pedig hó vége van és nincsenek leárazások. Ő dolguk, engem ez nem tesz iriggyé, csak az zavar, hogy folyamatosan megy a siránkozás, hogy szegény az ország.


De olyat is tudok, hogy a családnak nincs sok pénze, de a gyerek elvárja a márkás cuccokat. Ilyenkor a jól kereső rokont szedik elő, aki meg kötelezettséget érez rá, és megveszi.

2017. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
95%

Milyen márkájú ruhákat értesz a "márkás ruhák" alatt?

Pl. Én rendszeresen összefutok az utcán Louis Vuitton sálat, táskát viselő személyekkel, de a 80 százalékáról már ránézésre meg lehet állapítani,hogy olcsó replika.

Azt hiszik,ha ők is felsőosztálybeli márka-utánzatokat viselnek, sokkal jobban felfigyelnek rájuk, pedig pont hogy sokkal prolisabbnak hat,mint ahogy gondolják.

Fiatalabb generációnál most ez a Michael Kors táska,vagy az O'bag, ami egyébként egy túlárazott gumiszatyor.

Persze sokan vannak,akik mindenképp eredetit akarnak, ezért folyamatosan lesik a leértékeléseket,vagy használtan vesznek,ami lutri - hiszen lehet,hogy az eladó csak jól akar járni azzal,hogy drágán adja el a párezer forintos replikát.

2017. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!