Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rendkívül aktív mozgásokban...

Rendkívül aktív mozgásokban gazdag életet élek. Lehet ez már a mérleg másik oldala? Okozhat bajt, a késöbbiekben? Okozhatja a gyerekkoromból visszamaradt hiperaktivitás, ami nekem NEM alakult át? 28F

Figyelt kérdés
Csak leírom ma mit csináltam: 1 óra súlyzós edzés karra és mellkasra. 17 km-t rollereztem felfelé megállás nélkül, majd elmentem itthonról kocogni miután tricepszre és vállara edzettem, utána letusoltam és elsétáltam kb 5 kilómétert oda-vissza a tescoba vásárolni.... Átlagos nap, annyi, hogy nem minden nap megy a súlyzós edzés. kalóriám amit elfogyasztok több mint NÉGY ezer és a testzsarom a mérleg szerint 12.8%. figyelek, hogy a napi 200 gramm fehérje meglegyen és ne egyek szemetet.... 85 kiló vagyok, elég jó felépítéssel.
2020. okt. 21. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A rendszeresség celtudatossàg semmikepp nem jellemzö hiperaktivakra

Ez valami màsbol eredhet


Talàn csaj van a dologban?:)

2020. okt. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
*a figyelem sem jellemzö.ök nem szamolgatnak kaloriakat nem figyelnek oda minden apro reszletre
2020. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs csaj a dologban , alapból ilyen vagyok. Miért ne számolgathatna a hiperaktív ember kalóriát?
2020. okt. 21. 19:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki hiperaktív, az nem tud koncentrálni, csapong, egy tevékenységet sem tud végigvinni. Neked fogalmad sincs mi a hiperaktivitás.
2020. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!