Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mike Shinodat mennyire erdekel...

Mike Shinodat mennyire erdekelte hogy Chester Bennington kivan?

Figyelt kérdés

Hallgatva egyoldalu interjukat chesterrel, mondta, hogy nagyon kikenyszeritette belole a legjobbat Mike.


Azt mondta, hogy nehanyszor annyira a limitre vitte ot eneklesben/orditasban, hogy mar fajt a feje.


A Breaking The Habit szamrol, meg chester egy masik interjuban elmeselte, hogy rengeteget sirt a szam alatt amikor keszitettek, boven benne volt megint a szuicid hajlam, es mindig azt csinalta, hogy kisirta magat -> ordibal/enekel -> sir -> ordibal/enekel -> igy tovabb. Mike meg hozzatette "ha nem birsz lenyugodni akkor ezt nem folytathatjuk tovabb", de azert ahogy elobb irtam, uszitotta hogy "jobban jobban!!".


Egy masik interjuban, chester elmeseli, hogy mennyire le volt zuhanva lelkileg, es aki egy nagyon szigoru napirendet kovetett (reggel 4-5 tol kezdeni a napot es befejezni este 10 - 11kor), a szuletesnapjan viszont semmit nem csinalt csak valami hetkoznapi sorozatot nezett egesz nap. Nem erdekelte semmi.


Ezt meg Mike meseli el rohogve?


Valamiert ugy erzem, hogy ez az ember nem igazan torodott a "baratjaval", addig "eroszakoskodott" meg kenyszeritette bele egy ilyen szerepbe (a chesterre utalo szamok szovegenek irasaval is) ameddig ki nem durrant a lufi.


Ha nekem, az en igazi baratom lenne valaki 20 eve, en nem nevetnek ezen az allapotan, barmilyen interju meg ilyen hulyeseg meg marketing.


Nem irnek olyan szamokat neki, hogy kb. oldd meg magad, nem eroszakoskodnek vele.


(Breaking The Habit, In The End, Crawling, Easier to Run, Nobody's listening, Given up, Leave Out All The Rest, Bleed it out, shadow of the day, in pieces, robot boy, when they come for me, waiting for the end, ill be gone, a light that never comes, in my remains, powerless, good goodbye, heavy, halfway right, sharp edges, Nobody can save me, es meg egy jo parat kihagytam szerintem)


Ez a Mike Shinoda nagyon Marketing Shikkasztas lehetne.


Full kihasznalta Chesternek a duhet, felelmeit, szomorusagat, multjat, depressziojat es addikciojat es legyintett a mentalis egeszsegre, es egy marketing figurat csinalt belole.


O is jol tudta, hogy o irja a szamot, chester meg termeli a penzt. O van a hatterben, chester meg eloterben es ot iranyitja.


Az meg hogy meg mindig jatsza a regi Linkin Parkos szamokat elo koncerteken es ebbol penzt csinal meg kozben beszel Chesterrol meg gusztustalan.


Aztan interjukban meg elmeseli hogy "mental health mental health jaj mental health". Megint kihasznalja a halottat, hogy egy generikus bena szoveggel fenyezze magat.


Szinten gusztustalan, hogy kihasznalja a halottat megint es egy egesz albumot csinal magarol ahogyan "gyaszol".


Kezet razhat Talindacskaval aki kicsit tobb mint fel evvel a ferje halala utan el lett jegyezve (!), meg mar valszeg elotte felrek*rt.


Ha en is ilyen allapotban lettem volna mint Chester, es a ket ember akiknek a lelkemet adnam, igy atb*sznak, nemtom en is mashogy dontottem volna-e.


Amerikaiaknak meg gratula, hogy ezt penzelik, es mindenki szemet huny erre kb. vakok mint a szar. Ezt csak direkt nem lehet eszrevenni.


Interjuk ahol ezek elhangzottak:


https://www.youtube.com/watch?v=0n21qtP0xIY


https://www.youtube.com/watch?v=YItRVERB9oQ


https://www.youtube.com/watch?v=lmYQy-vzeBQ&t=8s


2021. jún. 8. 22:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!