Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alfa vagy inkább Omega hím/nős...

Alfa vagy inkább Omega hím/nősténynek tartod magad?

Figyelt kérdés
2021. szept. 15. 11:10
A kérdező szavazást indított:
Alfa Nőstény
Omega Nőstény
Alfa Hím
Omega Hím
19 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Rossz kategória bocsi😬
2021. szept. 15. 11:13
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Nőnek erzem magam, nem nőstények...
2021. szept. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom akkor alfa vagy omega nőnek?:)
2021. szept. 15. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Bétának szokták hívni. Nincs olyan, hogy omega. Mondjuk embereknél amúgy sem létezik ez az alfa baromság, a humán viselkedéskomplex kb kizárja a létezését.


De inkább befolyásosnak és karizmatikusnak tartom magam a legtöbb közösségben és úgy gondolom, hogy a magamfajták a másik nemre is nagyobb hatást gyakorolnak (többen akarnak megkörnyékezni, mint az átlagot, de kevesebben mernek velem szemtelenek lenni) ami az állatvilágban megfelel az alfa szerepnek.

2021. szept. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak körében népszerű vagyok, viszont nem versengő, harcias típus, inkább szerény és kedves. Alkotó jellegű munkám van. Szóval ez nem tudom milyen kategória :D
2021. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Egy stabil önértékelésű nőnek, aki a folyamatos önfejlesztésen fáradozik ahelyett, hogy felszínes ""értékek"" alapján kategorizálgatná magát.
2021. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Sigma vagyok ;)
2021. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!