Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek magammal? Annyira...

Mit kezdjek magammal? Annyira gyerekes vagyok.

Figyelt kérdés

NAIV vagyok olyan értelemben, hogy mindenkiről a legjobbat feltételezem és bizonyos helyzetekben nem tudok még kiállni magamért és az érdekeimért, inkább csendben tűrök (magamban morgolódok), mintsem érvényesítsem az akaratomat.

VISSZAHÚZÓDÓ/FÉLÉNK vagyok egyes helyzetekben. Hajlamos vagyok nagyon a háttérbe húzódni, viszont máskor meg mintha elszállna az egész és magabiztosabbnak érzem magam, amikor hozzám közel álló emberek vesznek körül vagy ismerős a hely/szituáció stb.

Folyamatos GÖRCS az életem jelenleg, mert aggódok a jövőm miatt, félek, hogy rossz döntést hozok és ezzel hátrányba kerülök a kortársaimhoz képest.

HASONLÍTGATOM magam másokhoz, ki holt tart az életben, mit csinál, milyen élethelyzetben van stb.

Vannak TERVEIM, amiket mindenáron szeretnék elérni és semmilyen módon nem hagyom magam lebeszélni róluk. Nagyon hiszek bennük és teszek is értük. Ez kívülállóként lehet megint gyerekes (megrögzött tini) viselkedés.

Ezek alapján nem biztos, hogy egyértelmű, hogy gyerekes vagyok, de én érzem magamon. Kevés az élettapasztalatom, határozatlan vagyok.

20<életkorom<23



2022. jan. 25. 01:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

28 éves vagyok, kísértetiesen hasonló helyzetben.

Üdv a klubban 😀

2022. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez még mindig sokkal jobb mint aki megcsömörlött az életben. Nézd meg hogy mennyi minden lehetne rosszabb is. Van egy csomó jó tulajdonságod. Ne értékeld le magad! Nem használ. Igyekezz pozitív emberek körül lenni. Kerüld a negatív (kritikus, leértékelő) emberek társaságát. Igyekezz önálló lenni, önfenntartó. Élvezd az életet, de válalj felelősséget a dolgaidért. Légy a magad ura és magad döntsél. Ne törődj mások mit gondolnak. És ne gondolkodj annyit, tedd ami szerinted helyes. Ha rosszul döntesz akkor majd később korrigálod. És foglald le magad hasznos tevékenységekkel. Nagyszerű lény vagy. :)
2022. jan. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, még a hobbim is az :)

Olyan vagyok mint valami tápszerrel etetett játékbaba az oviból :)

Pedig én már 30 is elmúltam.

Nyugi gyerekek, fasorban sem vagytok :)

2022. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen vagyok, 20L
febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!