Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen jobb szemelyiseg...

Hogyan legyen jobb szemelyisegem, es kevesbe legyek toxikus?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnek magamon valtoztatni mert egyszeruen szornyunek talalok magamba par dolgot. Nagyon gyorsan megszeretem az embereket es elegge ragaszkodok hozzajuk.

Amig felszines baratsagban vagyok valakivel addig semmi gond, tok jol megy minden. Viszont ha mar kezd elmellyulni a baratsag akkor elojon a toxic enem vagy en nem tudom de mindig ez van. Flegmazok, vagy egyszeruen tul sok veszekedest generalok. Persze attol meg ha szukseges akkor segitek meg igyekszem jobb kedvre deriteni a masikat. Aztan kozbe nagyon elojon nalam a feltekenyseg ami + egy rossz tulajdonsag.

Kerlek ne irjatok rossz indulatu hozzaszolast, mert en is nagyon szeretnek valtoztatni magamon.( Persze epito jellegu kritika nyugodtan johet).

Voltam onismereti treningen, hat nem sokat segitett. Terapiara nincs penzem



2022. jan. 29. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig senki nem fog neked ellenőrizetlenül, egy 9 soros, vagy helytálló, vagy nem önjellemzés alapján használható útmutatást adni. Dolgozz annyit, hogy fussa terápiára (Kb havi 50, de kéthetenkénti találkozással csak a fele), és legyél tudatos. Nincs önbizalmad, ez az alap, ami gyerekkorból jön.
2022. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látom ezt megoldhatatlan problémának, mivel az első és legfontosabb lépésen túl vagy, azaz felismerted az okot.

Ha tudod, hogy mik a toxikus tulajdonságaid, akkor mi gátol abban, hogy azokat ne gyakorold?

Némi odafigyelés, önfegyelem, tudatos önkontroll! Ennyi a titok!

2022. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1es válaszoló!

Ki mondta hogy felnőtt vagyok??

Nyilván ha tudnék akkor dolgoznék

2022. jan. 29. 16:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Édesem, akkor nem azért nem azért nem mész terápiára, mert nincs pénzed, hanem mert a szüleidtől félsz kérni. "A nincs pénzem" felnőttekre vonatkozik. Menj el diákmunkára, mindjárt lesz. Mi akadályoz meg benne? De akkor még mindig kell hozzá a szüleid beleegyezése!
2022. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A XV. kerületben lakom, itt van a helyi rendelőintézetben pszichológus, terapeuta. Lehet hozzá menni. Lehet, más kerületekben is van ilyen, állami rendelésen.

Illetve egyetértek az előzőekkel. Keress pénzt. Ha ez a legfontosabb az életedben, és elég nagy problémát jelent, akkor teszel érte, dolgozol, pénzt keresed, erre költöd. Meg fogod oldani, ha fontos. Minden más csak panaszkodás.

2022. jan. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!