Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdjek magammal, ha nem...

Mit kezdjek magammal, ha nem vagyok az a nagyon mosolygós, és már sokadszorra utalnak rá, hogy miért nem mosolygok?

Figyelt kérdés

Miért elvárás ez az állandó mosolygás?

Természetesen nő vagyok, egy férfitól nem is várnák el.



2022. márc. 18. 20:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ennek az általánosságnak próbáltak megfeleltetni engem. Sztem így érthető.
2022. márc. 18. 22:01
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Mondom, hogy problémáid vannak.


Senki nem mondta, hogy a nőknek mosolyogni kell általánosságban. Akik megszóltak, azoknak szembe tűnt a depresszív magatartásod, ami szemet szúrt nekik. Ez miért baj? Baj, hogy megemlítették, hogy miért vagy szomorú, és miért nem vagy inkább vidám helyette?


Neked inkább az a problémád, hogy mivel ilyen negatív, depresszív vagy, amin változtatni nem is akarsz, ezért azt hiszed, beszéld magadnak, hogy alapelvárás a mosolygás.


Egyébként igen, egy egészséges lelkiállapotú ember inkább mosolygós.

2022. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
3%
Jav. bebeszéled magadnak...
2022. márc. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kinek nincsenek problémái?

A kérdezés problémamegfogalmazás is.


A szubjektív véleményedet tudomásul vettem.


"amin változtatni nem is akarsz" kontra első szavak: "Mit kezdjek magammal.." - ez a kérdés lényege, amire változatlanul nem tudom a választ.


Pedig a férfiaknál nem elvárás a mosolygás, ahogy írtam: ld. 2, 4.

2022. márc. 18. 22:24
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Mondd nekik, hogy nem mindenki szokott ok nélkül vigyorogni mint a tejbetök, és kicsit meg lehetne komolyodni. Gyűlölöm amikor valaki ilyesmi megjegyzéseket tesz, mintha bármi ki**szott köze lenne ahhoz hogy hogy tartom a számat, jó hogy azt nem akarja elmondani hogy lélegezzek.
2022. márc. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

#15

Látom, te se érted, mint a kérdező, hogy mi az, hogy belső béke. Aki harmóniában és békében van saját magával, az életvidám. Senki nem mosolyog úgy, mint a tejbetök, miért kell ennyire kisarkítani egy egyszerű dolgot?


Látom, neked ahhoz ok szükséges, hogy vidám légy. Ez egyéni szociális probléma.

Viszont csak sajnálni tudlak érte, hogy ilyen vagy.


Egy kis meditáció rád férne, hogy ne legyél ennyire agresszív és feszült.

2022. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, engem is állandóan megszólnak miatta, de szerintem jobb mint amikor valaki nonstop csak vigyorog mindenen
2022. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!