Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált vagy extrovertált?

Introvertált vagy extrovertált?

Figyelt kérdés

Többször is kitöltöttem már egy személyiségtesztet és mindig más jön ki, van amikor introvertált máskor pedig extrovertált.

Így hogy tudhatnám biztosra, hogy melyik vagyok?



2022. jún. 20. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Én ezt próbáltam, nekem mindig ugyanaz jött ki.


[link]

2022. jún. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Sehogyan hülyeség az egész...kedv függő is hogy nyitott vagy e világra, helyzet függő is. Ezért nem jött ki konkrétan semmi.
2022. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jók ezek a kategóriák, amíg az emberek tisztában vannak vele, hogy ezek nem kizárólagos lehetőségek, mert nem ennyire fekete-fehér a világ. Nem biztos, hogy a kettő közül bármelyik vagy. Van olyan, aki egyszerre mindkettő, valaki egyik se, valaki meg váltakozik a kettő között. Teljesen normális, ha valakinél nem egyértelmű a tesztek alapján.
2022. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, ezt töltöttem én is ki sokszor és mindig más jött ki.
2022. jún. 20. 17:53
 5/8 Senior Séf ***** válasza:
16%
Mi a ménkűnek kell mindenáron beskatulyáznod magad? Elvileg kamasz vagy, aki mindenki mástól különbözni akar. Hátakkómeg?
2022. jún. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindig más jött ki, akkor gondolom mindig más válaszokat adtál.Ergo nem voltál őszinte. Nem szabad rajtuk gondolkodni, magadat meg ne akard becsapni. Sokszor arra a válaszra megy rá az ember, aminek örülne, ha úgy lenne, de valójában nem az az igazság.
2022. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Az introvertált és extrovertált nem egy vagy-vagy kérdés, hanem egy skála. Tehát vannak fokozatai, és ha középtájt helyezkedsz el, akkor simán azt kapod, hogy hol ez, hol az. A hangulatod kérdése.

Egyébként megsúgom, hogy az emberek jó része ebbe a csoportba esik, ahová te is. Ez normális.

2022. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz attól introvertált, hogy az extrovertáltság jeleit mutatod. Az egyik munkatársnőm full introvertált, de ha meglátod, az ellenkezőjét feltételezed róla. Ő a munkahelyen a beosztása miatt energiabomba, de mindig megtalálja az alkalmat, hogy csendesen félrevonuljon egy könyvvel, amikor szüksége van a magányra és otthon lehet önmaga.
2022. jún. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!