Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor valamelyik nyáron nem...

Mikor valamelyik nyáron nem csináltál semmi érdemlegeset azt mennyire bántad meg utólag?

Figyelt kérdés

Miért nem csináltál valami olyat amit tudnál volna értékelni?

Hány éves voltál akkor?



2022. szept. 7. 03:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a nyáron sem csináltam semmit. Nem bántam meg, legalább megmaradt az ára.
2022. szept. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez covid óta így van, azóta nem voltam szabadságon. Csak dolgozom állandóan... Mondhatjuk, hogy "megbántam", bár nyilván addig jó, amíg van munka és pénz (vállalkozó vagyok).

De már nagyon hiányzik egy kis szabi és utazás. Nekem mindig a külföldi városnézések az igazi kikapcsolódás.

2022. szept. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell állandóan "csinálni" valamit? Legszebb emlékeim a semmittevős nyaraimról vannak tizenéves koromból. Néha csak jártam az utcákat egyedül és gondolkodtam, ábrándoztam. Sütit sütöttem otthon, vagy könyvet olvastam. Rajzoltam, vagy azt képzeltem hogy balerina vagyok, és a tükör előtt "táncoltam". :D
2022. szept. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bennem a szüleim próbáltak meg mindig bűntudatot kelteni, amikor az ő szemükben semmitevéssel telt a nyaram. Idén is ez volt, még sincs rossz kedvem amiatt, hogy nem volt egy programokkal túlzsúfolt szünet. Jól elvoltam, sütöttem-főztem, nyelveket tanultam, ábrándoztam, olvastam, pihentem, ilyeneket csináltam.

Tényleg nem kell mindig lótni-futni.

2022. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a nyár volt életem legrosszabb nyara eddig. Csak a sz*r jött de komolyan. Olyan dolgok történtek ami negatívan befolyásolta és befolyásolja is még mindig az életem.
2022. szept. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!