Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak magammal, hogy...

Mit csináljak magammal, hogy ne legyek hiperaktív? Környezem elég punnyadt hozzám képest és próbálok alkalmazkodni, de mindig feszült leszek ettől.

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok,akiknek nem a család és gyereknevelés teszi ki az idejét. Ha épp szabadok , ráérnek, akkor a kaja, a házimunka és az alvással törődnek folyton. Szeretek például este ,az elcsendesedett városban sétálni, de csak a kutyammal tudok. Egy valaki ilyen,de messze él tőlem. Munkamapokon benne vannak a mókuskerékben és én inkább alszok fél órával kevesebbet, de elmegyek edzeni. Szeretek mindig tenni valamit, nem aludni futni este időre. Ha épp szerelni kell valamit a lakásban, inkább kicsit kialvatlan vagyok ,de megcsinálom este, mert máskor nincs időm, csak például 5 nap múlva. Nem tudok a munka-alvás-kötelező dolgok rabságában élni. Más felkel korábban készülődni dolgozni, én minden percet kiszamolok és az alapján készülök el indulási időre. Nem szeretem az életemet átkészülődni. Más meg ez miatt fekszik le korábban, mert másfél-két órát készül.

Szedjek nyugtatót, hogy elnyomjam a vágyat a folyton cselekvésre? Azt mi nyomja el,hogy a dolgok fontossági sorrendjét az átlagemberéhez tudjam illeszteni? Nálam rend van,de munkanapon nekem az edzés például fontosabb,mint felmossak vagy akár főzzek órákat. Eszek rendesen,de az sem élvezet, hogy sokáig főzök és elmegy vele a kis időm és már aludni kell menni.


2022. szept. 25. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ez miért baj, hogy te ilyen vagy.
2022. szept. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sportolj
2022. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azert baj,mert egyedül vagyok ezzel.

Sportolok, ami jobb,hogy nincs senki ,akivel csinálom, de például a sok séta jól esne mással is. Mindig mennék, az a rossz. Vagy ha nem megyek,akkor otthon csinálni olyat,ami nem a mosogatás ee ilyenek,hanem valami felszerelése, amit kell. Múltkor beszóltak, hogy miért este 10kor csinálok valamit,éjjel van, aludni kell. De ha egyszer akkor van időm, megint halogassam? Szabadnapon vagy en mentem valahova vagy hozzám jöttek, így nehéz volt bármivel is haladni. Ha épp szabadnap van, akkor is kitalálok valamit. Ha nem egyedül vagyok és nem totál aktív a napom, estére nagyon idegbeteg leszek, amit magamba fojtok.

2022. szept. 25. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!