Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A romák többsége miért ilyen...

A romák többsége miért ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés
Nem rasszizmus, de az esetek nagy részében ha felszáll egy csapat, vagy akár csak egy fő roma, akkor valahogy nem képesek megállni, hogy a zenéjüket ne hallgassák a telefonról, rosszabb esetben hangszóróról. 500 Ft-ért már kapni fülhallgatót, miért nem lehet azt használni? Vagy az utazás ideje alatt túl lehet élni zene nélkül is...

2022. okt. 14. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Persze, hogy nem rasszizmus. A tapasztalat miert volna az? En sem rasszista vagyok. Semmi bajom nem lenne veluk, ha emberi lenykent viselkednenek, nem valami fejlodesben elmaradott papucsallatkakent.
2022. okt. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Itt a városban a nem roma gyerekek szoktak zenét hallgatni ilyen szaros kihangosítókon. Iskola mellett lakunk és látom amikor mennek hazafele, akkor nyomatják a hülye zenéiket, szóval ez nem feltétlen roma szokás. Vagy az nem baj, ha nem roma zene szól?
2022. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
ők szeretik tudatni hogy léteznek és mindenki a csicskájuk
2022. okt. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Ha szembejonnek a járdán elvárják hogy te húzodj le, kiülnek a lépcsőház elé es neked kell alázatosan kérni hogy menjenek arrébb hogy be tudj menni, pofatlanul leállitják az embert lehúzni, sorbanállásnál beeliőznek mindenkit


Mert nekik ezt lehet

2022. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Kisebbrendűségi érzést kompenzálnak vele.
2022. okt. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Genetikailag alkalmatlanok arra, hogy emberek között éljenek, és a hatalom is az ő oldalukon áll.
2022. okt. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#2 teljesen mindegy milyen zene szól, illetve hogy milyen nemzetiségű hallgatja, lehetne kulturáltan is, de a hosszú évek tapasztalatai alapján 90%-ban ez a romák szokása


#7 bárhol az országban, de én főleg az ország keleti részéről tudok nyilatkozni, itt nagyon elterjedt

2022. okt. 14. 21:27
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Pont ezért nem is vagyok rasszista. Én mindenkit utálok.
2022. okt. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
Súgok valamit. Nálatok ott arra az megy, itt Budapesten meg a biciklis futároktól elkezdve némelyik utcán gyalogló is csinálja. Egyik sem roma akiket Én láttam az elmúlt időszakban. TE egy pici városban laksz valószínű, ezért ne általánosíts és főleg ne a romákat szidd kérlek!
2022. okt. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Régen láttál vályogviskót? Nem hinném. Ma már változott hellyel-közel az életük, de a múlt befigyel...
2022. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!